בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: קצינים סיפקו לפלסטינים אישורי כניסה תמורת שוחד 
 
 נבדק החשד כי ארגוני טרור עשו שימוש באישורי הכניסה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

בעקבות חקירת מצ"ח בשיתוף משטרת ש"י נעצרו 2 קצינים המשרתים במינהל האזרחי בחברון; בביתם של העצורים הפלסטינים נמצאו עשרות אישורי כניסה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ש"י וצה"ל התירו הערב (חמישי) לפרסום כי שני קצינים צה"ל במינהל האזרחי בחברון, בדרגת רב סרון ודן חשודים בקבלת שוחד מפלסטינים בתמורה להנפקת אישורי כניסה לישראל. הקצינים שנעצרו השבוע, מכחישים את האשמות נגדם, והם נחקרו על ידי המשטרה הצבאית החוקרת.

הפרשה התגלתה בעקבות מעצרם של שני פלסטינים על ידי המשטרה, שהודו במתן שוחד של אלפי שקלים לקצינים. לפני שבועיים, עצרה משטרת יהודה ושומרון, חמישה פלסטינים נוספים, תושבי חברון, בחשד שנתנו את השוחד לקצינים. בחיפוש בביתם של הפלסטינים נמצאו עשרות אישורי כניסה לישראל של המינהל האזרחי. עוד נמצאו, כרטיסים מגנטים ותעודות זהות. נבדק החשד האם גורמי טרור עשו שימוש באישורים.

מדובר צה"ל נמסר כי אחד הקצינים שוחרר, ואילו לגבי הקצין הנוסף, התביעה הצבאית והמשטרה הצבאית הודיעו לבית הדין הצבאי כי אין הם עומדים על המשך מעצרו. עוד נמסר כי כחלק מהחקירה נעצרו גם מספר אזרחים ישראלים. חלק מהעצורים שוחררו. וממצאי החקירה יועברו לעיון וחוות דעת של הפרקליטות הצבאית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by