בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הכנסת הורה על אבטחה צמודה ומיידית לח"כ מח'ול 
 
 עליית מדרגה באיום על הדמוקרטיה בישראל. ח``כ מח`ול (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

לאחר שהבוקר הוטמן מטען חבלה ברכבו; אשתו שנהגה ברכב לא נפגעה; בחד"ש האשימו פעילי ימין במעשה; התרעות לפגיעה בח"כים ערבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הכנסת, ראובן ריבלין, הורה היום (שישי) להצמיד אבטחה מיידית לחבר הכנסת עיסאם מח'ול (חד"ש), לאחר שאלמונים הטמינו מטען חבלה במכוניתו.

מטען חבלה קטן התפוצץ בצהריים מתחת לרכבם של ח"כ מח'ול ואשתו סועאד. באותה עת ניסתה האישה להתניע את הרכב, מסוג הונדה, כשלפתע שמעה, לדבריה, קול מוזר. היא יצאה מהרכב ושניות ספורות אחר כך אירע הפיצוץ. הרכב התפוצץ ועלה באש, אך סועאד יצאה ללא פגע.

ח"כ מחול העריך שהמטען כוון נגדו מאחר שהרכב משמש אותו בדרך כלל. לדבריו, קיבל לאחרונה איומים על חייו, אך הפיצוץ היום היה מעשה פוליטי שמהווה "עליית מדרגה באיום על הדמוקרטיה בישראל וקפיצת מדרגה מדאיגה באלימות נגד חברי כנסת".

קצין הכנסת הוזעק לחיפה, למקום הפיצוץ, כדי לבדוק את הממצאים בזירה. במקביל טילפן היו"ר ריבלין לח"כ מח'ול והביע את זעזועו מהמקרה. אנשי מפלגת חד"ש העריכו שמדובר במעשה של פעילי ימין, אולם גורמים בכנסת מסרו כי בתקופה האחרונה הגיעו התרעות על פגיעה בח"כים ערבים, בהם מוחמד ברכה ואחמד טיבי, אך אלו הגיעו מגורמים פלילים ערבים ולא מצד פעילי ימין.

בעקבות האירוע היום וההתרעות השונות, בוחנים כעת בכנסת את האפשרות לבדוק גם את רכביהם של חברי הכנסת המגיעים למשכן. זאת, בהתאם להצעה שהעלה ח"כ אהוד יתום.
 

מרזל: אף פעיל ימין לא היה טורח לפוצץ את רכבו של מח'ול

 
בתגובה אמר פעיל הימין הקיצוני, ברוך מרזל, "אין לי ספק שאף פעיל ימין לא היה משקיע מאמץ לפוצץ את רכבו של מח'ול".

הוא הוסיף כי "מדובר בח"כ אלמוני, המשמש על תקן של ניצב בכנסת. מדובר ב'גיס חמישי'".

מתנועת כהנא-חי נמסרה תגובה שלשונה: "איננו קשורים למעשה, מדובר בתאונת עבודה של מח'ול. אם יתברר שיהודים עומדים מאחורי המעשה, לא נגנה אותם. מדובר בח"כ שונא ישראל ולכן לא נגנה את המעשה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by