בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קטש ניצח את מכבי 73:67 
 
 
נענע ספורט 

"זה היום הכי שמח בקריירה שלי, זה היום הכי עצוב בקריירה שלי. אני לא יודע אם לצחוק או לבכות", אמר עודד קטש בסיום המשחק מורט העצבים, בסופו זכתה פנאתנייקוס בגביע אירופה לאלופות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכבי תל אביב סימה את חלקה בגביע אירופה כשהיא במקום השני, לאחר שהפסידה בתוצאה 73:67 לפנאתנייקוס היוונית, בראשותו של עודד קטש. עשרות אלפי האוהדים שהתקבצו בכיכר רבין שתל-אביב יוותרו על הקפיצה למזרקה, אך ימחאו כפיים לקבוצה הצהובה, שנתנה עונה אירופית נפלאה.

בסיום המשחק אמר הגיבור האמיתי של המשחק, עודד קטש, שקלע 17 נקודות, רובן במחצית השניה: "זה היום השמח בקריירה שלי, זה היום העצוב בקריירה שלי. אני לא יודע אם לצחוק או לבכות".

מאמן מכבי, פיני גרשון, תקף בסיום את השופטים. "שיחקנו היום נגד שבעה שחקנים. השופטים שחטו אותנו".
 

תיאור המשחק:

מכבי פתחה עם החמישיה שפתחה מול ברצלונה, כשדורון שפר מתחיל את המשחק על הספסל. עודד קטש פתח גם הוא על הספסל היווני. פנאתנייקוס פתחה עם: בודירוגה, רבראצה, ג`נטילה, רוג`רס ואלברטיס.

המשחק נפתח בסימן סנטרים, עם 4 נקודות של רבראצה מול 3 של האפמן. 4:3 ליוונים.

האפמן המשיך ביכולת מצוינת, לוקח עליו את משחק ההתקפה של מכבי, אך פנתנייקוס שמרה את עצמה במשחק בעזרת אלברטיס ובודירוגה. 10:10 , 6 דקות מפתיחת המשחק.

האפמן ביצע בשלב זה את העבירה הראשונה שלו, נדב הנפלד ביצע טעויות רבות בהתקפה, אבל חוסר ריכוז של היוונים השאירו את המשחק צמוד. דורון שפר ועודד קטע עלו בו זמנית, כשמקדונלד השווה ל 14:14 עשר דקות לסיום המשחק, והאפמן מעלה אותה ל- 17:16.

אובראדוביץ` לקח פסק זמן ראשון במשחק בשוויון ב- 19:17 למכבי, אך מכבי הגדילה את יתרונה ל-26:21. שש דקות לסיום, הרבה בזכות טעויות של עודד קטש.

קומג`יס ושארפ ביצעו את העבירות השלישיות שלהם, היוונים צמצמו 26:24 ופיני גרשון אולץ לקחת פסק זמן משלו.


שתי דקות לסיום למחצית הצליחה מכבי לפתוח פער של 7 נקודות 36:29 ופיני גרשון הרשה לעצמו להכניס את פופה במקום האפמן, כדי לשמור עליו מעבירה שלישית, ולהגניב חיוך. עד לסיום המחצית הראשונה צימקה פנאתנייקוס את הפער ואף השוותה 36:36.

 
 
 
אחרי המחצית הראשונה הסוערת עלתה מכבי עם בעיית עבירות (בריסקר, קומאג`ס ושארפ עם 3, האפמן ופופה עם 2 כ"א) ועם שפר בחמישיה.

האפמן ושארפ ביצעו את העבירות הרביעיות שלהם, פנאתנייקוס עלתה ליתרון 40:37 ופיני גרשון לקח פסק זמן רק 4 דקות לתוך המחצית.

היוונים עלו לשש נקודות יתרון, 46:40, ופיני גרשון הכניס את דורון ג`מצי, במה שנדמה כצעד של ייאוש, 11 דקות לסיום.

מכבי איבדה את השליטה במשחק, פנאתנייקוס ניהלה התקפות ארוכות, והיתרון של האתונאים עלה ל-11 נקודות, 51:40. פיני גרשון לקח את פסק הזמן השני של המחצית השניה, כדי לדבר אל לב השחקנים, ולא לאבד את הראש והתקווה.

5 דקות לסיום ציצמה מכבי ל-3 נקודות, מסל של קומאג`יס ושלשה של בריסקר.שלשה של קטש העלה את היוונים ליתרון 6 נקודות, ובודירוגה דאג להעלות את היתרון ל-8 נקודות. 65:57 2 דקות ועשרים שניות לסיום.

עד הסיום החזיקו היוונים ביתרונם. כאמור 73:67.


הקולעים למכבי:

האפמן 26
מקדונלד 13
שארפ 5
בריסקר 13
שפר 6
ג`מצ`י 3
קומאג`יס 1
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by