בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפיים איש קראו לשרון להתפטר 
 
 מסייעים במסיק (אתר תעאיוש)   
 
חדשות נענע

בהפגנה בירושלים אמר ח"כ רן כהן לשרון כי הוא מפעיל טרור נגד האזרחים; אנשי שמאל סייעו היום לפלסטינים במסיק הזיתים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפיים אנשי שמאל ופעילי "שלום עכשיו" השתתפו הערב (שבת) בהפגנה מול בית ראש הממשלה בירושלים שכותרתה "מצור על שרון". המפגינים קראו לראש הממשלה שרון להתפטר מתפקידו בשל המצב המדיני והכלכלי.

חבר הכנסת רן כהן ממרצ אמר כי מדיניותה החברתית של הממשלה היא "טרור נגד האזרחים" וטען כי מדובר בטרור שהוא חמור לא פחות מן הטרור הפלסטיני. הדוקטור מנחם קליין, ממחברי הסכם ז'נבה אמר כי בהסכם יש "הרבה יותר מן ההסכמים הקודמים והממשלה מפחדת ממנו כי יש סיכויים שיצליח".

יונה בר גור, אב שכול, אמר בעצרת כי הההישארות בנצרים היא איוולת ואירוע החדירה למוצב, בו נהרגו בסוף השבוע שלושה חיילים, מוכיח זאת ביתר שאת.
 

אנשי שמאל סייעו לפלסטינים במסיק הזיתים

 
350 אנשי התנועה הקיבוצית וארגוני שמאל התגייסו היום למסוק עצי זית של פלסטינים, סמוך לכפר עראס שבאזור טול כרם. זאת מכיוון שמטעי הזיתים שוכנים ממערב לגדר ההפרדה ואין מאפשרים להם לעבור מכפרם למטעים.

משטרת שומרון עצרה לפני שבוע שלושה פלסטינים מכפר מסחה, אשר הודו כי מסקו עצי זית של יהודים. ברשות השלושה נמצאו שלושה שקי זיתים, אשר הוחזרו לבעליהם.

יממה בטרם נעצרו הפלסטינים הודיעה המשטרה שתבדוק את החשד שמתנחלים באזור הר חברון פגעו בעציהם של חקלאים פלסטיניים. הפלסטינים התלוננו כי בימים האחרונים הגיעו מתנחלים לכרמים, ובין השאר כרתו ענפי זיתים כדי לעשות מהם סכך לסוכה.

עשרות פעילי שמאל מסייעים לפלסטינים במסיק הזיתים מאז החלה עונת המסיק. הפעילים הגיעו בחיפוי משטרתי כדי לסייע לפלסטינים למסוק את זיתיהם. הליווי המשטרתי הוצמד למוסקים מאחר שבמקרים רבים בעבר התנכלו מתנחלים לפלסטינים ולפעילי השמאל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by