בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיים ביקורו של עבדאללה באילת 

הסתיים ביקורו של עבדאללה באילת

 
 
חדשות  נענע

עבדאללה, מלך ירדן, הגיע היום בשעות הצהריים לאילת, ונפגש עם ראש הממשלה, אהוד ברק.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיים ביקורו של עבדאללה מלך ירדן באילת. במהלך ארבע שעות ביקורו בעיר ביקר המלך במפעל דגים, נפגש בארבע עיניים עם ראש הממשלה ברק וסעד בארוחת צהריים שנערכה לכבודו.

המלך עבדאללה והמלכה ראניה הגיעו לפני הצהריים לביקור ראשון בישראל מאז הכתרתו של עבדאללה. הם הגיעו בהפלגה על היאכטה המלכותית והתקבלו על ידי ראש הממשלה בטקס צבאי מלא. בני הזוג ברק אירחו את המלך והמלכה באילת, במשך שעות הביקור.

"אנו חייבים לקדם את היחסים בין ישראל לירדן, בנושאים חברתיים, כלכליים ומדעיים. אנו בישראל מעריצים את מאמציך להצעיד את ממלכתך לעתיד, אני מצפה לעבוד אתך משותף", אמר ברק למלך.

מלך ירדן הודה למארחים על קבלת הפנים החמה באילת ואמר כי הוא "שמח לשמוע מכם רעיונות, כיצד להגביר את שיתוף הפעולה בין ישראל לבין ירדן, חמש שנים וחצי לאחר חתימת חוזה השלום בין המדינות. אני בטוח, אדוני ראש הממשלה, שאתה שותף ללהיטות שלי להשיג .שלום במזרח התיכון, אני מקווה שהשנה נחזה בפריצת דרך במשא ומתן עם הפלסטינים"

כזכור, בתחילת שבוע שעבר הביע משרד החוץ אכזבה על כך שהמלך בחר להגיע לאילת בלבד, ונמנע מביקור בת"א ובחיפה, אולם במשרד אמרו כי עדיין מדובר בהתקדמות רבה בקשרים שבין שתי המדינות.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by