בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: חוקר התמ"ס סגר תיקים תמורת שוחד  

חשד: חוקר התמ"ס סגר תיקים תמורת שוחד

 
 
חדשות נענע

רנטו סבן נעצר בחשד כי פנה למעסיקים של עובדים בלתי חוקיים והציע להם לשלם לו שוחד של 500 ש"ח במקום קנס של 10,000; יחד עמו נעצר בעל חברה ואחיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רנטו סבן, חוקר בכיר במשרד התעשיה והמסחר, נעצר היום (ראשון) בחשד שסגר תיקי חקירה נגד מעסיקי עובדים זרים בתמורה לשוחד. על פי החשד, פנה החוקר, רנטו סבן בן 52, לעשרות מעסיקים לאחר שקיבל את תיקיהם ממשטרת ההגירה והציע למסור להם את התיקים תמורת כסף.

מחקירת המשטרה עולה כי סבן נהג לפנות למעסיקים שנתפסו כשהם מעסיקים עובדים בלתי-חוקיים. הוא הציע להם לשלם 500 שקל דו"ח תמורת קבלת התיק נגדם, במקום לשלם קנס של 10,000 שקל. המעסקים הסכימו, כמובן, וקיבלו לידיהם את התיק, כדי שיוכלו להשמיד את הראיות.

סבן נעצר בתל אביב, לאחר שהניח במקום מחבוא תיק, אשר היה שייך לבעל חברת כוח אדם. בעל החברה הגיע, לקח את התיק והניח במקומו שטרות כסף. יחד עמו נעצרו בעל החברה ואחיו. בחקירה בביתו התגלו תיקים רבים נוספים, כרטיסי אשראי וכרטיסי טיסה מזוייפים.

עד כה הצליחה המשטרה לקשר את סבן עם שמונה מעסיקים נוספים. החקירה נמשכת, והמשטרה חושדת כי יש מעסיקים רבים נוספים הקשורים בפרשה. במהלך החקירה התברר כי סבן גם נהג לתת הלוואות לעובדים זרים בריבית מופרזת של 10%.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by