בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דייט הזוי: תושבת ראשל"צ סיממה גברים מבוגרים ושדדה אותם 
 
 אסתר יצחקי (רפרודוקציה: רס``ב יובל אראל - לשכת דוברות ת``א)   
 
חדשות נענע

אסתר יצחקי, אם ל-7 ילדים, חשודה כי פרסמה מודעות היכרות לגברים מבוגרים, נפגשה עמם, סיממה אותם וגנבה את חפציהם האישיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אסתר יצחקי, תושבת ראשל"צ בת 46, אם ל-7 ילדים, מצאה, על פי החשד, דרך קלה להרוויח כסף. היא פרסמה מודעות דרושים לגברים מבוגרים, נפגשה עמם, סיממה אותם, וגנבה את חפציהם האישיים.

החקירה החלה ביום רביעי שעבר, כאשר תושב ראשון לציון בן 70 הגיע לבית החולים וולפסון, לאחר שנמצא על ידי שוטרים בסמוך לבית קברות בחולון, כשהוא שוכב על יד רכב מטושטש. בחקירת המשטרה התברר כי גבר זה נענה למודעה בעיתון מקומי לפנייתה של אלמונית המבקשת להכיר גברים מבוגרים.

המתלונן ידע לספר כי נפגש עם האלמונית בבית קפה באיזור חוף הים בראשל"צ, אולם, מעבר לכך לא זכר דבר. המשטרה שלחה לבית הקפה מתנדב של המשמר האזרחי, שהגיע למקום במסווה של "מחזר חדש". היא נעצרה לפני שהצליחה לבצע את זממה.

המשטרה ערכה חיפוש בדירתה, ונמצאו בה תרופות שונות אותן, על פי החשד, הכניסה לכוס הקפה של קרבנה במהלך פגישתם ביום שלישי האחרון וכך גרמה לערפול חושיו. כמו כן, נתפסו כרטיסי אשראי של המתלונן, מכשיר הטלפון הסלולרי שלו ומפתחות רכבו.

במהלך החקירה נקשר שמה של יצחקי לגבר נוסף, תושב אור יהודה. כמו כן נתפסו מסמכים נוספים, השייכים לגברים שטרם אותרו. מעצרה של יצחקי הוארך ביום שישי בחמישה ימים. המשטרה פונה לאזרחים אשר נפלו קורבן למעלליה לפנות למשטרת מרחב איילון, בטלפון מספר 03-5555222 .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by