בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חמישה חודשים: אליאן גונזלס בן השש נפגש עם אביו 

לאחר חמישה חודשים: אליאן גונזלס בן השש נפגש עם אביו

 
 
חדשות  נענע

זאת, לאחר שבשעה בוקר מוקדמת פרצו כוחות קומנדו חמושים וחטפו את אליאן מבית קרוביו במיאמי. אליאן ואביו לא יעזבו את המדינה עד תום ההליכים המשפטיים בעניינם. את ההחלטה על הפריצה קיבל, בין השאר, הנשיא קלינטון. במיאמי - הפגנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חמישה חודשים של נתק, מאז טבעה ספינת המעפילים בה נסעו אליאן גונזלס ואימו שנהרגה - נפגשו הערב (שבת) בארצות הברית אליאן ואביו.

הפגישה, התאפשרה בעקבות הפריצה האלימה הבוקר לביתם של קרוביו של אליאן, פריצה שבמהלכה חטפו אנשי הקומנדו את אליאן והביאו אותו לשדה התעופה "אנדרווס" שם נפגש עם אביו מאוחר יותר.

על הפשיטה האלימה במיאמי, החליטה שרת המשפטים של ארצות הברית, ג`נט רנו, בשיתוף עם הנשיא ביל קלינטון.
 
"נעשה צדק", אמרה רנו מאוחר יותר. "כעת האב יוכל לראות את בנו. עם זאת, השניים לא יעזבו את ארצות הברית כל עוד לא ימוצו ההליכים המשפטיים בנושא".

קרובי המשפחה של אליאן טוענים כי החטיפה נערכה בזמן בו התנהל משא ומתן בינם לבין רנו על החזרתו של אליאן לאביו. לדבריהם, הממשל האמריקאי נהג בצורה לא הוגנת בכל הקשור לפרשת החטיפה.

בממשל טוענים לעומת זאת, כי כל המגעים שהתקיימו עם המשפחה נכשלו.
 
 
רק אתמול (שישי) צוטט נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, כאומר כי אליאן חייב לחזור לבני משפחתו בהתאם לפסיקת בית המשפט האמריקאי. קלינטון, על פי הודעת דובר הבית הלבן, אישר באופן אישי את הפריצה.

וכך, במהלך השעות האחרונות, פרצו אנשי קומנדו בהוראתה של רנו לביתם של קרובי המשפחה ותוך דקות ספורות חילצו אותו משם ונסעו לדרכם.

בשעות האחרונות נאלצים השוטרים במיאמי להתמודד עם מאות ואלפים מהגרים קובנים הזועמים על הדרך בה נחטף אליאן, ומפגינים ברחבי העיר.
 
על פי הערכות, כעת, יימסר אליאן לאביו, חואן מיגל גונזלס, שהגיע מקובה לארצות הברית במטרה להחזיר את בנו הביתה.

זאת, לאחר שבמשך כמה חודשים, מאז ניצל אליאן מספינת המעפילים שטבעה, מתנהל המאבק על עתידו. המאבק, הפך להיות מאבק לאומי בין קובה לארצות הברית, שהוכרע למעשה כאשר בית המשפט האמריקאי הכריע לטובת אביו הקובני של אליאן.

הדברים פורסמו ברשת הסי.אן.אן ובסוכנות הידיעות "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by