בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי יציל את החיות? 
 
 מחכים למושיע (מתוך: אתר עמותת ``תנו לחיות לחיות``)   
 
חדשות נענע

לאחר 18 שנות פעילות שבהן הצילה את חייהם של אלפי כלבים וחתולים עומדת עמותת "תנו לחיות לחיות" להיסגר; דוברת העמותה, אתי אלטמן: זה גזר דין מוות לחיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר 18 שנות פעילות, שבמהלכן הצילה את חייהם של אלפי כלבים, חתולים ובעלי חיים נוספים, עומדת עמותת "תנו לחיות לחיות" להיסגר. זאת בעקבות חובות כספיים כבדים, בסך של 750 אלף שקל.

לאחר שנאלצה לסגור את מוקד החירום שהפעילה ולהפסיק את פעילות האמבולנסים, הווטרינרים ועשרות מתנדביה, תיאלץ העמותה בעוד כשבועיים להפסיק את פעילותה באופן סופי, אלא אם כן יימצא בימים הקרובים מקור מימון לכיסוי חובותיה.

''מפעל חיים בן 18 שנים של אנשים שנתנו את לבם בהתנדבות למטרת בעלי חיים מתנפץ היום לרסיסים'', אומרת דוברת העמותה אתי אלטמן בראיון לאתר "מעריב".

''המצב הכלכלי-ביטחוני הקשה תקף בשנה האחרונה את העמותה בשתי חזיתות", מספרת אלטמן. "משפחות רבות נאלצו לנטוש את בעלי החיים שברשותם מחוסר תקציב, דבר שיצר עומס רב על העמותה שאינה מרדימה בעלי חיים, ומצד שני כמות התרומות הציבוריות קטנה בעשרות אחוזים''.

''גדולתה של מדינה נמדדת ביחס לבעלי החיים שבקרבה", מוסיפה אלטמן וקוראת לציבור להושיט יד לעזרתם של בעלי החיים בישראל ולמנוע את סגירת העמותה הגדולה ביותר בישראל למענם.

"אם תוך שבועיים לא יקרה לנו נס נאלץ למסור את מפתחות הכלבייה יחד עם מאות הכלבים והחתולים שמחזיקה העמותה. זה אבסורדי לתת לנו להיסגר. זה גזר דין מוות לחיות במדינה''.

העמותה מבקשת מאזרחים שמעוניינים לתרום להתקשר לטלמסר 80-29-33-1212, או לגלוש לאתר העמותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by