בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבחירות: סיבוב שני ייערך ב-21 יישובים 
 
 אחוז מצביעים נמוך נרשם עד הצהריים (לעמ)   
 
חדשות נענע

בת"א, ברעננה, בכרמיאל, בגבעתיים, בלוד, בנתניה, בקצרין ובהרצליה נותרו בתפקידם ראשי העיר המכהנים; מהפך בדימונה, בבית שאן, בנהריה ובבת ים; שיעור ההצבעה עומד על 41% בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הבחירות המרכזית פרסמה הלילה (רביעי) באתר משרד הפנים את תוצאות האמת ברוב 156 הייושבים והמועצות המקומיות בהם נערכו אתמול בחירות. בבחירות נרשם שיעור הצבעה נמוך יותר מאי פעם, אשר עומד על 41% בלבד. שיעורי הצבעה גבוהים יחסית נרשמים במגזר הערבי: באבו גוש נרשם שיעור ההצבעה הגבוה בארץ: 65%.

מתוצאות האמת עולה כי ב-21 יישובים ייערך סיבוב נוסף של בחירות, לאחר שאף מועמד לא הצליח להגיע ל-40 האחוזים הדרושים לניצחון. בקרית שמונה יתקיים סיבוב שני לאחר שראש העיר המכהן, חיים ברביאי, זכה ל-38.53% מן הקולות בלבד. מועמד הליכוד יתמודד בעוד שבועיים מול מועמד המפד"ל, נסים מלכה.

גם בכפר סבא ייערך סיבוב שני בין יהודה חמו שזכה ב-39.2% מהקולות, לבין יעקב אוחיון שזכה ב-23.9% מהקולות.סיבוב שני ייערך גם באשקלון, בשדרות, במודיעין-מכבים רעות, באילת, באלקנה, בבנימינה, בטבעון, בגבעת זאב, בגן יבנה, ביסוד המעלה, בירוחם, בכפר קמא, בכפר כנא, במשהד, בנחף, בצפת, בראמה, ברהט ובשוהם.
 

רוב ראשי העיר המכהנים נותרו בתפקידם

רוב ראשי העיר המכהנים ימשיכו בתפקידם לקדנציה נוספת. בתל אביב סחף רון חולדאי את הבוחרים עם 62.83% מן הקולות. עם זאת בעיר נרשם שיעור הצבעה הנמוך ביותר בארץ - 22 אחוזים. התפלגות המנדטים למועצת העיר: כוח לגימלאים - 6, מרצ בראשות יעל דיין - 5, תל אביב 1 בראשות רון חולדאי - 4, ירוקים - 4, ש"ס - 3, ליכוד - 3, יהדות התורה - 2, שינוי - 2, מפד"ל - 1, גילה הרץ - 1.

גם בבאר שבע שמר ראש העיר המכהן, יעקב טרנר, על מקומו, לאחר שזכה ב-48.29% מן הקולות. צבי בר זכה ברוב של 68.4% מהקולות. בהרצליה שמרה יעל גרמן על כיסאה לאחר שזכתה ב-56 אחוזים מן הקולות.

ראשי העיר המכהנים ימשיכו בתפקידם גם ברעננה, בחולון, בכרמיאל, בראשון לציון, ברחובות, בגבעתיים, בלוד, ברמלה, בפתח תקווה, בנתניה. גם באום אל פאחם לא נרשם מהפך, כאשר התנועה האיסלאמית זכתה ב-75 אחוזים מן הקולות, ששיכים לשייח עבד אל רחמן.
 

מהפכים נרשמו בכמה ערים

מהפך נרשם הלילה במספר ערים. בדימונה ניצח מאיר כהן את ראש העיר המכהן, גבי ללוש, לאחר שזכה ב-41.88 אחוזים מן הקולות. גם בבית שאן נרשם שינוי, לאחר שמועמד הליכוד, ז'קי לוי, ניצח את ראש העיר המכהן, פיני קבלו, וזכה ברוב של 52 אחוזים מקולות הבוחרים.

ראש העיר יתחלף גם בנהריה, כאשר רון פרומר הביס את ראש העירייה, ז'קי סבג. בבת ים ניצח שלומי לחיאני עם 45.52% מהקולות. מהפך גם בקריית מלאכי. אחיו של נשיא המדינה, ליאור קצב, הפסיק את מקומו למוטי מלכה, שזכה ל-59% מן הקולות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by