בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ובאני רוסו הושעה ממכבי חיפה  

ג'ובאני רוסו הושעה ממכבי חיפה

 
 
מערכת ONE

קשרה של מכבי חיפה, שהושעה ולא הורשה להתאמן בגלל התבטאויותיו, אמר למקורביו שהוא רוצה להישאר בקבוצה. רוני לוי: הוא ידע שזו הפרה של נהלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ובאני רוסו הושעה היום (שני) ממכבי חיפה עד להודעה חדשה אלא שמספר שעות לאחר ההחלטה על ההשעייה, טען המנכ"ל, איתמר צ'יזיק, כי העונש הוא לאימון אחד והחלטה נוספת על כך תתקבל בהמשך, אם יהיה צורך בכך.

רוסו, שהגיע לאימון, לא הורשה להיכנס לחדר ההלבשה. בהודעת מכבי חיפה נאמר: "רוסו הושעה מהאימון היום בעקבות ההתבטאויות האחרונות שלו בתקשורת".

ההשעייה הגיעה בעקבות דברים קשים מאוד שאמר רוסו על המאמן רוני לוי ועל המועדון. לאחר שעות של שתיקה, הסכים המאמן לוי לומר ל-ONE: "מאז שהגעתי למועדון, אני מנסה להטוות דרך מסוימת לכל השחקנים. כאשר מישהו מפר את הדרך הזו, צריכה לבוא תגובה. צריך להבין שהנושא פה הוא לאו דווקא רוסו, אלא כיבוד נהלים של מועדון. רוסו ידע בדיוק מה הוא עושה ושהוא מפר את הנהלים".

נראה כי לוי נדחק לפינה ע"י רוסו ולא יכל להגיב בצורה אחרת להאשמות החריפות של הקשר. את ההודעה על השעייתו קיבל הקרואטי ממנהל הקבוצה, אריה בורנשטיין. רוסו לא הופתע מההודעה על השעייתו, וככל הנראה אף חיכה לה. הוא ניהל שיחה עם מנכ"ל הקבוצה, איתמר צ'יזיק, אך עדיין לא שוחח עם המאמן.

כזכור, אמר אתמול רוסו כי ייתכן שיעזוב את הקבוצה בחודש דצמבר. "אני לא יכול להיות חייל בלי לצחוק", אמר הקרואטי, "זה דבר שכבר לא קיים במכבי חיפה. אם לא אוכל להתמודד עם זה, אולי בדצמבר אני אעזוב".

רוסו התייחס לעימותים התכופים שלו עם המאמן רוני לוי, ואמר: "אימנו אותי מאמנים כמו אלי גוטמן, אברהם גרנט ויוסי מזרחי, כולם מנוסים יותר מרוני לוי, ועם אף-אחד לא רבתי. זו פעם ראשונה שאנחנו רבים".

רוסו התייחס לעימות בין השניים שהיה בשבת, כאשר הוא איחר לאסיפה לקראת המשחק מול אחי-נצרת והודח מההרכב. "איחרתי ב-12-13 דקות בגלל עומס התנועה, זאת לא דרך להעניש לדעתי. אבל אני מקבל כל החלטה של המאמן", טען רוסו.

ככל הנראה הכוונה של חיפה היא לבחון את הקלטת של הראיון בערוץ הספורט ואח"כ להמשיך לבחון את המשך הצעדים. לא מן הנמנע שהירוקים יסתפקו בהרחקה של היום וקנס בסכום כספי גבוה. מצד שני עלול רוסו לא להיות משותף במשחק נגד בני-יהודה בליגה בסוף השבוע ועתידו כעת לא ברור.
 

"אולי לא הבינו אותי נכון"

 
רוסו לא יוכל להתראיין בימים הקרובים אך למקורביו אמר היום: "יכול להיות שהדברים שלי לא הובנו כהלכה. אני, מי שמכיר אותי, יודע שאני לא מדבר על שחקן אחר או על מאמן. אני רוצה להישאר במכבי חיפה ולא רוצה לעזוב. יש לי פה חוזה לעוד שנתיים".

נראה כי הדבר היחיד שיחזיר את הקרואטי לאימוני הקבוצה, הוא התנצלות גורפת של השחקן בפני לוי. אם לא יעשה כן, יתכן ויושעה למשחק הקרוב. עוה"ד של השחקן, ישראל ענבר, אמר היום בראיון לרדיו חיפה: "רוסו יישאר בחיפה עד סוף העונה וגם בעונה הבאה. אתם יכולים לראות את הנושא הזה כסגור".

רוסו הוסיף ואמר לחבריו: "היה קשה להגיע היום ולשמוע שאני לא יכול להתאמן. אני מקווה שהפרשה הזו תהיה מאחורי כמה שיותר מהר".

רוסו ערך אימון ריצה בים לחפות על כך שלא השתתף באימון. מחר ייערך אימון לשחקנים שייטלו חלק במשחק גביע הטוטו ביום רביעי נגד הפועל ר"ג. מדובר בעיקר בשחקנים שלא שותפו במשחק נגד אחי-נצרת כשאריק אג'יפור ייטול חלק במשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by