בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תמליל שיחה בין אפל לשרון הוצג בפני ראש הממשלה 
 
 חשוד בקבלת שוחד. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בשיחה נשמע ראש הממשלה כשהוא מבקש עזרה מדוד אפל; ראש הממשלה נחקר היום במעונו בירושלים במשך שבע שעות; החוקרים טוענים כי שרון שיתף פעולה וענה לשאלות, אך לא ברור אם תשובותיו קידמו החקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה הציגה היום (חמישי) לראש הממשלה, אריאל שרון, תמליל של שיחה שהתקיימה בשנת 1998 בינו לבין איש העסקים, דוד אפל, כך מדווח הערוץ הראשון. בשיחה מבקש שרון את עזרתו של אפל. אפל כבר נחקר בעניין לפני מספר שבועות, והיום עמתו השוטרים את תשובותיו של אפל עם גרסתו של שרון.

חמישה חוקרים מהיחידות לחקירות הונאה ולחקירות בינלאומיות של המשטרה, חקרו היום את שרון במשך שבע שעות , במעונו הרשמי בירושלים. גורמי משטרה אמרו כי שרון שיתף פעולה עם חוקריו וענה על שאלותיהם, עם זאת, לא ברור עדיין אם תשובותיו קידמו את החקירות.

שרון נחקר רק בפרשת האי היווני ונושאים הנלווים לה, כמו אדמות גינתון, והחשד לקשר לא חוקי עם איש העסקים דוד אפל. שרון השיב על מאות שאלות בנוגע לכספים שעברו אליו מאפל, דרך בנו גלעד. לביתו הגיעו גם חוקרים שביקשו לחקור אותו בפרשת סיריל קרן, אך הם לא הספיקו לחקור את שרון, שייחקר כנראה בשנית בתקופה הקרובה.

מחומר הראיות עולה חשד כי בעבור חוזה שנחתם בין אפל לגלעד, במסגרת ייעוץ למיזם של אפל ביוון, שרון דאג לסייע לאינטרסים של אפל בקרקעות בישראל. חשד נוסף הוא כי שוחד שקיבל שרון מאנשי עסקים איפשר לו, בעקיפין, להשיב תרומות לא חוקיות שקיבל במהלך הפריימריס של הליכוד ב-99'.

כן חשוד שרון כי עבר על חוק המפלגות, לאחר שלכאורה ידע על מעשי בנו, עמרי, שעמד מאחורי מנגנון חברות הקש שמימנו את הקמפיין. בימים האחרונים פינה עצמו שרון מרוב עיסוקיו, כדי להתכונן לחקירתו ביחד עם עורך דינו, דורי קלגסבלד. כל הפגישות שנקבעו לו להיום, נדחו בשל החקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by