בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפצועים בפיגוע הירי בשומרון: זוג רופאים מכדים 
 
 אש נפתחה ממארב לעבר הרכב שבו נסעו השניים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

ולרי ונלי ויינסברוט נפצעו מאש שנפתחה לעבר רכבם ממארב; הבעל נפצע קשה בראשו והאישה נפצעה קל; פונו במסוק לבתיה"ח; הפתח נטל אחריות; פלסטינים: בן 13 נהרג מאש צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הותרו לפרסום שמותיהם של הפצועים בפיגוע הירי שאירע בצהריים (רביעי) בצפון השומרון: מדובר בבני הזוג ולרי ונלי ויינסברוט, רופאים העובדים בבית החולים ``העמק`` בעפולה ומתגוררים בהתנחלות כדים.

ד"ר נלי, רופאה במחלקת הרנטגן נפצעה באורח קל, ובעלה, ולרי, העובד ביחידת המחקר הנפרולוגי של בית החולים, נפצע קשה בראשו.

מתחקיר האירוע עולה כי השניים נפצעו, הבעל באורח קשה והאשה באורח קל, בפיגוע ירי סמוך לג'נין, בצומת היישובים כדים וגנים. אש נפתחה ממארב לעבר הרכב שבו נסעו, סמוך למחסום ג'אלמה. צוותי רפואה שהגיעו למקום בתוך דקות העניקו לפצועים טיפול ראשוני ופינו אותם לבתיה"ח "רמב"ם" ו"העמק".

מצה"ל נמסר כי במקום נרשמו חילופי אש והכוחות סורקים את האזור בניסיון לאתר את היורים, שנמלטו ככל הנראה לאחד הכפרים הסמוכים.

גדודי חללי אל-אקצה, הזרוע הצבאית של הפתח, נטלו אחריות לפיגוע. בהודעת הארגון נמסר כי אש נורתה "לעבר רכב ישראלי סמוך להתנחלות גנים. מן הירי, שבוצע על-ידי פעילי הארגון בג'נין נפצעו שני מתנחלים".

יצוין כי לאחרונה נרשמו אירועי ירי רבים לעבר סיורים ועמדות של צה"ל באזור, ומספר מטעני חבלה הופעלו באזור אך לא גרמו לנפגעים. מכרים של בני הזוג שנפצעו בפיגוע סיפרו כי בעבר נקלעו בני הזוג לתקריות ירי ואולם נחלצו מהם ללא פגע.
 

פלסטינים: בן 13 נהרג מאש צה"ל

 
במקביל, מקורות פלסטינים טוענים הערב כי ילד פלסטיני בן 13 נהרג מירי של צה``ל במחנה הפליטים בלטה בשכם. מצה``ל נמסר כי במהלך הפרת סדר בבלטה השיב סיור צה``ל באש לעבר מיידי אבנים.

בכפר נעלין שממערב לרמאללה נפצע באורח קל לוחם מג``ב מיידוי אבנים ופונה לבית חולים. הערב גם לכדו כוחות צה``ל פעיל חמאס בצומת גוש קטיף שברצועת עזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by