בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחאת הטייסים השבויים: אין עיסקה בלי רון ארד 
 
 דיראני לא יכלל בעיסקה שלא כוללת את רון (לע``מ)   
 
חדשות נענע

אנשי צוות האוויר שישבו בשבי הסורי והירדני פנו בעצומה לראש הממשלה, שלא לשחרר את דיראני בעיסקת השבויים המתגבשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
48 טייסים ואנשי צוות אוויר שנשבו במלחמות עבר פירסמו היום (רביעי) עצומה הקוראת לראש הממשלה, אריאל שרון, לא לשחרר את מוסטפא דיראני בעסקת השבויים המתגבשת עם חיזבאללה במידה והעיסקה לא תיכלול את רון ארד.

בין החותמים על העצומה, גם אל''מ (מיל') יגאל שוחט, שחתום על מכתב ''הטייסים הסרבנים'' ונפל בשבי המצרים ב-1970, ואלוף (מיל') גיורא רום, טייס קרב ששירת בשורת תפקידים בכירים בחיל האוויר 33 שנים, ונפל בשבי המצרים ב-1969.

אנשי צוות אוויר פנו לראש הממשלה ולשריו במכתבם: ''כמי שחוו מעט מהזוועות שעברו ועוברות על חברנו לנשק רון ארד, אנו מוחים כנגד כל כוונה לשחרר בעסקת השבויים את מוסטפא דיראני, מי שהחזיק ברון ארד במשך כשנתיים, התעלל בו, עינה אותו ולבסוף מכר אותו לידי האיראנים תמורת בצע כסף''.

עוד הוסיפו: ''בין אם העינויים הקשים שרון עבר בגופו, בין אם השנים הרבות שחלפו עליו בניתוק גמור מיקיריו פגעו ברוחו לבלי הכר ובין אם רוחו איתנה, בין אם הוא חי ובין אם איננו חי – אסור לפגוע בכל סיכוי, ואף הקטן ביותר, להחזיר את רון ארד הביתה''.

במכתב התייחסו לשחרור דיראני וכתבו: "אי אפשר לנתק את הקשר הרגשי והפרקטי בין מוסטפא דיראני החוזה לביתו כגיבור נערץ, לעומת רון ארד, אשר יישאר מופקר ונמק בכלאו. שחרורו של דיראני ישדר מסר שלילי לפיו שבויים ישראלים הנם מטבע העובר לסוחר, עסק רווחי וכדאי, אשר אין בצדו כל סיכון או עונש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by