בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
זכויות נשים במבחן 
אישום נוסף נגד חרדי: כינה אישה "פרוצה" וירק עליה בשל אופן לבושה 

אישום נוסף נגד חרדי: כינה אישה "פרוצה" וירק עליה בשל אופן לבושה

 
זכויות נשים במבחן |
 

עשרה ימים לאחר הגשת אישום נגד חרדי שקילל חיילת באוטובוס, מוגש כתב אישום דומה נגד זאב פרנק, חרדי בן 29, בגין הטרדה מינית. "במעשיו, התייחס הנאשם באופן מבזה או משפיל לאישה ביחס למינה או למיניותה, וכן תקף אישה שלא כדין", נכתב בכתב האישום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדרת הנשים שוב מגיעה לבית המשפט: כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד זאב פרנק, חרדי בן 29 מירושלים, בגין הטרדה מינית, לאחר שקילל אישה וירק עליה בשל אופן לבושה. כתב האישום נגדו כולל גם סעיפים של התנהגות פסולה במקום ציבורי, העלבת עובד ציבור, תקיפת סתם ותקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

 
שכונת מאה שערים. האישה נפגעה מהיריקה
 שכונת מאה שערים. האישה נפגעה מהיריקה 
 צילום: רויטרס 
 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של פרנק עד תום ההליכים. כתב האישום נגדו מצטרף לאישום נוסף, נגד שלמה פוקס, שהוגש לפני עשרה ימים. פוקס מואשם בהטרדה מינית של החיילת דורון מטלון, לאחר שקילל אותה וביקש ממנה לחזור לחלקו האחרון של אוטובוס בירושלים.

 

על פי כתב האישום שהוגש היום, ביום חמישי האחרון בשכונת מאה שערים פרנק פנה אל אישה, שאופן לבושה לא היה צנוע בעיניו בתנועות גוף מאיימות, תוך שהוא אומר לה שהיא "פרוצה" וירק עליה. היריקה פגעה באישה, וכתוצאה מכך היא נרתעה מלהמשיך בנתיב הליכתו.

 

עוד עולה מכתב האישום כי שני שוטרים שהיו עדים למעשיו עצרו אותו וניסו להכניסו לניידת, אולם בתגובה התנפלו עליהם אנשים רבים ותקפו אותם במכות ודחיפות בכל חלקי גופם על מנת לשחרר את פרנק. לטענת הפרקליטות, בשלב זה פרנק החל להתנגד פיזית למעצרו תוך שהוא בועט בשוטרים. בהמשך הם אף זרקו אל עבר הניידת אבנים ומוטות ברזל. כתוצאה מכך נגרם לניידת נזק רב, ואחד השוטרים אף נפצע בשורש כף ידו ונזקק לטיפול רפואי.

 

בכתב האישום נטען כי "במעשיו, התייחס הנאשם באופן מבזה או משפיל לאישה ביחס למינה או למיניותה, וכן תקף הנאשם אישה שלא כדין". לאור ההאשמות, הפרקליטות מבקשת לעצור את פרנק עד תום ההליכים.

 

אישום נוסף: אמר לשוטר "נאצי, תעוף מפה"

 

כתב האישום כולל שני סעיפים נוספים שאירעו בשנה האחרונה. על פי אחד מהם, לפני כארבעה חודשים פנה פרנק לקצין משטרה בשכונת מאה שערים ואמר לו: "נאצי, תעוף מפה. אין לך מה לחפש פה". על פי סעיף נוסף, בחודש מרץ בשנה שעברה הוא נכנס לחנות בשכונה וצעק על אישה וקטינה שעמדו במקום. כתוצאה מדבריו הקטינה פרצה בבכי, ובתגובה מנהל החנות הוציא אותו החוצה.

 

לאחר מספר דקות  - כך בכתב האישום - פרנק שב לחנות ביחד עם אחרים, וביחד הם ניסו למנוע מלקוחות נוספים לקנות בחנות תוך שהם צועקים לעובדים וללקוחות כיצד הם באים לחנות בה יש אנשים לא צנועים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by