בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירד מספר קורבנות פיגועי ה-11 בספטמבר 
 
 רבים מהקורבנות לא נמצאו עד היום. התאומים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

40 שמות הוסרו מהרשימה לאחר שרשויות ניו יורק לא הצליחו לאשר את מותם או קיומם של אותם אנשים; במהלך השנתיים האחרונות התגלו מקרים רבים של דיווחים כוזבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעים שמות שצוינו ברשימת קורבנות ה-11 בספטמבר במגדלי התאומים, שארע לפני יותר משנתיים הוסרו היום (רביעי) מכיוון שרשויות ניו יורק אינן יכולות לאשר את מותם של אותם אנשים, ובמספר מקרים אף את קיומם.

רשימת הקורבנות קוצצה מ-2,792 ל-2,752 שמות, החלטה שהתקבלה על ידי מספר רשויות בעיר, ביניהן משרד הפתולוג הראשי, מחלקת המשטרה ומשרד ראש העיר.

השמות שהוסרו כוללים מהגרים לא חוקיים, לגביהם לא נמצאו אישורים לגבי מקום עבודתם, ואנשים אשר קרוביהם טוענים שהיו בקרבת המגדלים, אולם לא יכלו לתת פרטים נוספים לגביהם.

אלפי שמות הוספו לרשימה בימים הראשונים שאחרי ההתקפה. מתקשרים מודאגים הציפו בשיחות את קו "הנעדרים" של העיריה על מנת לדווח על חבר או קרוב שלא שמעו ממנו.

דיווחים על נעדרים הגיעו מכל קצוות העולם, רבים מהם מאנשים שנתנו מידע שיטחי ביותר: מספרי טלפון בלבד, שמות שאויתו שלא כהלכה ופרטים מעטים.

העיריה ייסדה קבוצה שנקראה "הוועידה לדיווח נעדרים", שתפקידה היה לאתר מקרי מירמה וכפילויות של רשימת המתים, שקפצה ל-6,700 בני אדם שבועים לאחר האסון.

בתחילת ספטמבר 2003, עצרה המשטרה כ-40 בני אדם החשודים בקשר לדיווחים כוזבים על העדרותם של יקיריהם, הרשויות לאכיפת החוק בערים אחרות ביצעו מעצרים נוספים.

ברוב המקרים, קורבנות ששרידיהם לא זוהו הוכרו חוקית כמתים על ידי בית המשפט, ומשפחותיהם קיבלו אישורים שהתבססו על מסמכים או הוכחות נוספות כי היו בבניני התאומים בזמן הפיגוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by