בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: הורים התעללו ב-13 ילדיהם בשם הדת 
 
 רק רצו לחנך אותם. אילוסטרציה   
 
חדשות נענע

ההורים חזרו בתשובה ורצו להפוך את ילדיהם לאדוקים יותר; האם, אשת חינוך בכירה, נעלה את הילדים במחסן והיכתה אותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ראש העין חוקרת את החשד שזוג הורים ממרכז הארץ נהגו להתעלל ב-13 ילדיהם, כדי שיהיו אדוקים יותר בדתם. את התביעה הגישה אחת מבנותיהם.

ההורים הם חוזרים בתשובה, שלא חשו נחת מהתקדמות תהליך התשובה של ילדיהם בני 3-21. מהחקירה עולה שהאם חששה שיפטרו אותה מתפקידה החינוכי, אם ילדיה לא יראו התנהגות דתית יותר.

הפרשה נחשפה כאשר לתחנת המשטרה הגיעה בתם בת ה-17 וסיפרה שההורים נוהגים לנעול אותה ואת אחיה במחסן. כששהו במחסן נהגה האם לתת להם מעט אוכל דרך חלון קטן, לצבוט ולהכות אותם. בנם הגדול, חייל בן 21, ניתק את קשריו עם ההורים בעקבות יחסם אליו.

בעקבות תלונת הבת נפתחה חקירה וההורים נעצרו בשבוע שעבר. בחקירתם הודו השניים במעשים המיוחסים להם, ונימקו אותם בניסיון לחנך את ילדיהם. מפקד משטרת ראש העין, רב פקד בני טייר, סיפר בראיון לגלי צה"ל: "האם הסבירה כי כל המעשים שנעשו לנערה היו על בסיס של עונש חינוכי בלבד, על מנת ליישר אותה כיוון שלא גילתה אורח חיים דתי כמו שציפו ממנה".

המשטרה עוד חוקרת את מעורבותם של רבנים בפרשה. את האם שחררו לביתה, כדי שתוכל לטפל בילדיה. האב שוחרר בערבות והורחק מהבית. נגד השניים יוגשו השבוע כתבי אישום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by