בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווח: המתווך הגרמני ינסה לקבל מאיראן מידע על רון ארד 

דיווח: המתווך הגרמני ינסה לקבל מאיראן מידע על רון ארד

 
 
חדשות נענע

כך אומר גורם ישראלי בכיר; לאחרונה הועבר לישראל מסר מאיראן על רצונה לפתוח בדיאלוג; אתמול קראו שבויי העבר לפעול לשחרור הנווט השבוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השליח הגרמני, ארנסט אורלאו, ייצא בקרוב לאיראן, כדי לנסות ולקבל מידע על הנווט הישראלי השבוי, רון ארד, כך מדווח הערב (חמישי) ערוץ 10 מפי גורם ישראלי בכיר. אותו גורם הוסיף כי ''הסיבה לכך היא דעת הקהל בישראל שדורשת לקשור את רון ארד לעסקה''.

אתמול פורסמה בישראל עצומה הקוראת לראש הממשלה, אריאל שרון, לא לשחרר את מוסטפא דיראני בעסקת השבויים המתגבשת עם חיזבאללה במידה והעיסקה לא תיכלול את רון ארד. על העצומה חתמו 48 טייסים ואנשי צוות אוויר שנשבו במלחמות ישראל בעבר.

"הארץ" מדווח היום כי איראן העבירה בימים האחרונים מסר לפיו היא מעוניינת בפתיחת דיאלוג עם ישראל. המסר לא הועבר ישירות, וישראל ביקשה מגורם שלישי לברר בטהרן את מידת רצינותו. בירושלים מתלבטים כיצד להעריך את ההתנהגות האיראנית, ואם מדובר בניצני שינוי.

עם זאת, מקור מדיני בכיר העריך כי לא הגיע שום מסר רציני מאיראן, וכי מדובר "בשטויות". איראן גם ריככה לאחרונה את עמדתה בנוגע לפיקוח על מתקני הגרעין שלה. עם זאת, ראש הממשלה עצמו סבור כי ההצהרות האיראניות בתחום הגרעיני צריכות להיבחן בשטח, ומימושן תלוי באופן הפיקוח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by