בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר המשפטים הציג מועמדיו לתפקיד היועמ"ש 
 
 הציע את מקורבו לתפקיד היועמ``ש. לפיד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אחד המועמדים הוא עו"ד אלי זהר, מקורבו של לפיד; המועמד השני הוא יורם טורבוביץ', עו"ד בשוק הפרטי; לפיד יציג רשמית העדפותיו בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר המשפטים, יוסף לפיד, הכריז הערב על שני המועמדים בהם הם תומך לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה. השניים הם עורכי הדין אלי זהר ויורם טורבוביץ'. היועץ הנוכחי, אליקים רובינשטיין, צפוי לעזוב את התפקיד בתחילת 2004. טורבוביץ' כבר הביע עניין בתפקיד, ואילו זוהר טרם החליט בעניים.

עו"ד אלי זוהר, בן 63, מקורב לשר המשפטים, ומועמדותו מקובלת גם על כמה ממקורבי ראש הממשלה. זוהר נחשב לאחד הפרקליטים החשובים במדינה. הוא מתגורר בסביון יחד עם עשתו, עורכת דין אף היא, ושלושת ילדיו. זהר מכהן כיום כמנהל הזמני של ערוץ 10, יחד עם עורך הדין ליפא מאיר. עו"ד יורם טורבוביץ' כיהן בעבר כמנכ"ל הרשות להגבלים עסקיים והיום הוא עובד כעורך דין בשוק הפרטי.

גורמים במשרד המשפטים העריכו בשבוע שעבר כי הצעת התפקיד לעורך דין מהמגזר הפרטי עלולה ליצור מראית העין של ניגודי אינטרסים. כמו כן, קרבתו של זוהר ללפיד עלולה לעורר את התנגדות הוועדה הבוחרת את היועץ, ולכן הציע לפיד גם את טרובוביץ'.

בשבוע שעבר התקיימה הישיבה הראשונה של הוועדה לבחינת המועמדים. בראש הוועדה עומד השופט בדימוס גבריאל בך וחברים בה פרופ' רות גבינזון, ח"כ גדעון סער, פרופ' דוד ליבאי ועו"ד אלכס הרטמן. השר לפיד יציג בקרוב בפני הוועדה את מועמדיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by