בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המפכ"ל מכחיש מחלוקות במשטרה לגבי חקירת שרון 
 
 טוען שילדיו לא שיתפו אותו. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אהרונישקי: החקירה בעיצומה והזוי לדבר עכשיו על מחלוקות; ראש אגף החקירות במשטרה וחוקרים ותיקים ביאחב"ל סבורים שרה"מ אשם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפכ``ל המשטרה, שלמה אהרונישקי, מכחיש היום (שישי) את הדיווחים על מחלוקת בצמרת המשטרה לגבי חומר הראיות נגד ראש הממשלה, אריאל שרון. "חקירת שרון היא חלק מהשלמת התיק בפרשת האי היווני", אמר אהרונישקי והוסיף כי, "החקירה בעיצומה והזוי לדבר עכשיו על מחלוקות".

דבריו של המפכ"ל מתייחסים לפרסומים היום בעיתונים השונים בנוגע לחקירת ראש הממשלה. "הארץ" דיווח כי גורמים במשטרה אומרים שישנה מחלוקת חריפה בקרב מנהלי החקירה בפרשת "האי היווני" לגבי מידת מעורבותו של שרון.

על פי הדיווח, ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב משה מזרחי, וחוקרים ותיקים ביחידה הארצית לחקירות בינלאומיות, סבורים שאין לפטור מאחריות את ראש הממשלה. לעומתם ראש היחידה, תת ניצב יוחנן דנינו, מאמין ששרון דובר אמת כשהוא אומר שלא היה מעורב בקשרים בין איש העסקים, דוד אפל, לבניו.

עיתון "מעריב" מדווח, כי גורמים המקורבים לחקירה אומרים כי המשטרה תמליץ לסגור את התיק בפרשה זו, מחמת חוסר ראיות. הגורמים ציינו כי למרות "שמהתנהלותו של שרון עולה ריח רע", אין חומר שמפליל אותו.

ראש הממשלה נחקר אמש במשך שבע שעות בפרשת "האי היווני" ושיתף פעולה עם חוקריו. שרון השיב על מאות שאלות שהפנו אליו החוקרים בקשר למעורבותו לכאורה בהעברת מיליוני שקלים מאפל לבנו.
 

החקירה בנושא סיריל קרן תידחה

 
חבר הכנסת גלעד ארדן מהליכוד פנה הבוקר לשר לביטחון פנים בדרישה לפתוח בחקירה דחופה לאיתור מדליף פרטי חקירתו של ראש הממשלה אתמול.

לדבריו, אירועים כאלה עלולים לגרום לנחקרים לשמור על זכות השתיקה, מחשש שחקירתם תודלף.

חקירתו של ראש הממשלה בפרשת "סיריל קרן" תידחה ככל הנראה עד להחלטת בית המשפט העליון לגבי המסמכים הקשורים בפרשה. את המסמכים מסרב בנו של ראש הממשלה, גלעד, למסור למשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by