בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כמעט עד 120 
 
 זכתה להכרה רשמית באריכות ימיה. הונגו ותעודת גינס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ביפאן מתה היום האישה הזקנה בעולם, קמאטו הונגו; הונגו הייתה בת 116 במותה; היא נהגה לישון יומיים ברציפות ואז לוותר על שינה ביומיים הבאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבועיים אחרי שהוכרה רשמית כאדם הזקן ביותר בעולם, מתה היום (שישי) ביפאן קמאטו הונגו, בגיל 116, בשיבה טובה מאד. קרוב משפחה מדווח כי הייתה בבית החולים כבר מספר שבועות.

הונגו נולדה ב-1887, ואחד המנהגים המפורסמים שלה היה שינה במשך יומיים רצופים ולאחריה יומיים רצופי עירות. להונגו היו שבעה ילדים, 27 נכדים, 57 נינים שהולידו בעצמם עוד 11 בנים, דור רביעי לאריכות ימים. הונגו טענה כי הסוד שלה לחיים ארוכים הוא "לא לדאוג יותר מדי".

הדברים האהובים על הונגו בחיים היו סוכר חום, חזיר, סשימי, ותה ירוק. אחד התחביבים שלה הונגו היה הריקוד, ובשנותיה האחרונות היא נהגה להניף את ידיה מכסא הגלגלים שלה, בריקוד איטי. למרות שהתואר שלה כאדם הזקן ביותר בעולם היה שנוי במחלוקת, היא זכתה בהכרה הרשמית של "ספר השיאים של גינס".

ביפאן יש לאחרונה מגיפת מוות של אנשים זקנים במיוחד. לפני חודש מת במדינה באדם הזקן ביותר בעולם, יוקיצ'י צ'וגאנג'י. צ'וגאנגי מת בביתו בגיל 114,. מקורביו של צ'וגאנג'י סיפרו כי עד לרגעיו האחרונים היתה בריאותו טובה. הוא נהג לשוחח מדי יום עם בני משפחת בתו בת ה-74, אצלם התגורר, אך לא הסתכן בקימה מרובה מהמיטה בשנים האחרונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by