בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כלי נשק באתרי מכירות פומביות 

כלי נשק באתרי מכירות פומביות

 
 
חדשות נענע 

למרות המדיניות החדשה של אתרי מכירות פומביות מובילים, עדיין ניתן לרכוש כלי-נשק לא חוקיים באמצעות הרשת. מומחים: אתרים אלו משחקים באש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כחצי שנה לאחר שחברת Amazon הודיעה כי תימנע מכירות של כלי נשק לא חוקיים, קונים עדיין יכולים לרכוש מוצרים כגון שרשראות "נונצ`קו" ועד לסכינים קפיציות.

נראה כי אמזון אינה לבדה במערכה: בבדיקה שערך מגזין CNET נמצאו באתרי מכירות פומביות של "יאהו!" ו- eBay עשרות הצעות לרכישת כלי נשק קרים האסורים למכירה במדינות רבות.

זאת, למרות המדיניות החדשה של אותם אתרים למנוע מכירות כגון אלו. דוברי אתרים אלו מסרו כי למרות הקושי הרב לבדוק כל מוצר ולאשרר את הכנסתו לרשימות המכירה, הם יעשו את מירב המאמצים למנוע מכירת מוצרים שנויים במחלוקת.
"אנו מודעים למכירת חפצים אלו על-ידי חיפושם או כאשר קונים מתלוננים בפנינו", אומר דובר חברת אמזון.

נציג "יהאו!" מסר כי "החברה סומכת על המשתמשים בקהילה שלה בכדי ליידע את האחראים על הימצאות מוצרים כגון אלו במכירות הפומביות".

מומחים מעריכים כי אתרי המכירות הפומביות משחקים באש: אם כלי נשק בלתי חוקי שיירכש באחד מן האתרים הללו ישמש להריגה, יכול הדבר להזיק ליחסי הציבור של אותו אתר, שלא לדבר על תביעתו.

יש לציין כי על כל מוכר המבקש למכור באמצעות אחד מן האתרים הללו, להסכים לתנאים המפורטים באתר, הדורשים הימנעות ממכירת כלי נשק או כל חפץ/שירות המנוגדים לחוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by