בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום יקבל השופט את הצעת הממשל לפירוק מייקרוסופט 

היום יקבל השופט את הצעת הממשל לפירוק מייקרוסופט

 
 
חדשות  נענע

לאחר שבועות ארוכים בהם גיבשו נציגי משרד המשפטים ו-19 המדינות את הצעתם לעונש, היא צפוייה לעבור היום לידיו של השופט הפדראלי. בסוף חודש מאי תתקבל ההכרעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלגלי השיניים ממשיכים להתגלגל לקראת פירוקו האפשרי של המונופול הגדול ביותר בעולם, כאשר מיום ליום, הופך התרחיש ליותר ויותר ריאלי.

היום (שישי) צפוי לקבל השופט הפדראלי המיוחד, תומאס ג`קסון, את ההצעה המפורטת של התביעה במשפט המונופול לפירוק "מייקרוסופט".

השופט צפוי לשקול את ההצעה, ולצרף לשיקוליו גם את טענותיהם של אנשי ענק התוכנה, שיציגו את דבריהם בדיון שייערך בשבועות הקרובים. בסוף חודש מאי, צפוייה להתפרסם הכרעת השופט.
 
רשת ה-Cnn מדווחת כי ההצעה תכלול את פירוקה של "מייקרוסופט" לשניים ותאסור על שתי החברות להתאחד מחדש במשך עשר השנים הקרובות.

במצב כזה, ככל הנראה תקבל חברה אחת את עיסקי תוכנת ה"חלונות" ואילו החברה השנייה תעסוק בכל שאר התוכנות, ובכללן תוכנות ה"אופיס".

"יהיה מסמך אחד שייצג את עמדות משרד המשפטים ונציגי כל המדינות", אמר מקור המקורב לדיוני צוות התביעה. "עם זאת, מדינה אחת או שתיים ייתכן ויבחרו להוסיף הערות משלהם לנייר ההצעה השלם שיוגש כדי לציין את השוני בעמדותיהם בכמה נושאים".

מייקרוסופט, כידוע, מתכוונת לערער על הכרעת השופט ג`קסון. נשיא החברה ומייסדה, ביל גייטס אמר מוקדם יותר השבוע שחלוקה של החברה בכל צורה שהיא יפגע בצרכנים ויהיה צעד "לא הולם", כהגדרתו.

גייטס עדיין מאמין שהחברה "לא עשתה בשום צורה שהיא צעד שגוי", ובראיון עימו, הוא תקף את גישת הממשל לטיפול בכל הקשור למונופול שהוא עומד בראשו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by