בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הימין הקיצוני חוזר: מאיים להתנגד בכוח לפינוי יישובים 

הימין הקיצוני חוזר: מאיים להתנגד בכוח לפינוי יישובים

 
 
חדשות   נענע

יו"ר תנועת נשים בירוק: חייל שיבוא לפנות אותי הוא אויב, נשתמש נגדו באותם אמצעים בהם הוא ינסה להשתמש נגדנו. אם נישאר תחת שלטון ערפאת - נקים מליציות חמושות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבע שנים וחצי מאז רצח רבין, והימין הקיצוני מאיים לשוב ולהשתמש בכל האמצעים במטרה למנוע את הפינוי הצפוי מיישובים ביהודה ושומרון.

אליקים העצני, אחד מראשי הימין ומי שהיה אחראי לחלק גדול מההפגנות האלימות שהתקיימו לפני רצח רבין, קרא לחיילי צה"ל לסרב פקודה ולא לפנות את המתנחלים מבתיהם.

נדיה מטר, יו"ר תנועת נשים בירוק, הודיעה כי "אם חייל יהודי שנפנה אליו ונבקש ממנו לא לעשות את הפשע הזה, יפנה אותנו בכל זאת - לא אראה בו אח אלא אויב".
 
כרזות להפגנת ימין שתוכננה בכיכר ציון בירושלים. הפגנה, שבסופו של דבר, לא התקיימה (מתוך: אתר ההנצחה ליצחק רבין)
 כרזות להפגנת ימין שתוכננה בכיכר ציון בירושלים. הפגנה, שבסופו של דבר, לא התקיימה (מתוך: אתר ההנצחה ליצחק רבין)   
מטר אמרה עוד הבוקר בראיון לשלי יחימוביץ בקול ישראל כי היא תשתמש כנגד החיילים באותם אמצעים בהם ישתמשו החיילים. "אם יגיעו אלינו עם אלות, נגיב באלות. אינני רוצה לחשוב מה יקרה אם, חס וחלילה, הם יגיעו אלינו עם נשק".

יו"ר התנועה איימה עוד כי אם ממשלת ישראל תחליט שלא לפנותם ולהשאירם תחת שלטון של הרשות הפלסטינית, יקימו המתנחלים מליציות חמושות שיגנו עליהם מפני הערבים. לדבריה, גם אם 120 חברי כנסת יתמכו בפינוי, היא עדיין תראה בו צעד לא חוקי.
 
 
 
בתגובה לדברים אמר היום (ראשון) ח"כ אריאל שרון, יו"ר הליכוד, כי "על חיילי צה"ל למלא את כל הפקודות הניתנות להם על ידי מפקדיהם".

בחדשות ערוץ 2 דווח כי בעתיד הקרוב יקיימו המתנחלים הפגנת ענק נגד הפינוי בכיכר ציון שבירושלים.

אמונה איילון, אחת ממנהיגות המתנחלים, הסתייגה מדבריה של חילו ואמרה כי "היום, ברוך השם, יש לימין מספיק כוח פוליטי ויש להיאבק בכוונות הפינוי בדרכים דמוקרטיות".
 
ובחזית הפוליטית - תנועת המפד"ל ו"ישראל בעלייה" הודיעו היום כי יתנגדו לכוונת ראש הממשלה לפנות את היישובים הסמוכים לירושלים.

למרות עמדתו של ברק כאילו הפינוי יתרום לביטחון ולביצור מעמדה של ירושלים כבירת ישראל, הודיע היום יו"ר המפד"ל, ח"כ יצחק לוי, כי תנועתו תפרוש מהממשלה אם יתבצע הפינוי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by