בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מוכן לעשות 'תיקונים והשלמות' בהסכם עם ש"ס 

ברק מוכן לעשות 'תיקונים והשלמות' בהסכם עם ש"ס

 
 
חדשות   נענע

יוסי שריד: המילה "תיקונים" שווה כמה עשרות מיליונים. אהוד ברק: חברינו במר"צ לא ילמדו אותנו על שלטון החוק. אלי ישי: אם נקבל את מה שמגיע לנו נהיה חברים מלאים בקואליציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיבורי המאבק בצילום המשותף היחיד בימים אלה (מתוך אתר הכנסת)
 גיבורי המאבק בצילום המשותף היחיד בימים אלה (מתוך אתר הכנסת)   
הפלונתר הקואליציוני הולך ומסתבך מיום ליום, ואיתו גם ההערכה כי מבנה הקואליציה ו/או חלוקת התיקים בה - יצטרכו בסופו של דבר להשתנות.

ראש הממשלה, אהוד ברק, הצהיר היום כי הוא מוכן לעשות "תיקונים והשלמות בתוכנית ההבראה". תנועת ש"ס - שמקורות בה כבר ידעו לספר הבוקר שברק הבטיח להעביר מקדמה כספית לרשת החינוך שלה - מביעה שביעות רצון.

יו"ר ש"ס, אלי ישי הבטיח כי כאשר הכסף יגיע, מפלגתו תחזור להיות חברה מלאה בקואליציה.
 
תיקונים ששווים מיליונים ?  ברק (אי.פי.)
 תיקונים ששווים מיליונים ? ברק (אי.פי.)   
אך מן הצד השני, במר"צ כבר קיבלו את ההחלטה לפרוש מהקואליציה אם ברק יעביר לש"ס סכום של 50 מיליון שקלים, כפי שהיא מבקשת. יו"ר התנועה ושר החינוך, יוסי שריד, אמר היום כי ה"תיקונים" עליהם מדבר ברק שווים לתקציב המדינה כמה עשרות מיליוני שקלים.

אלא שראש הממשלה מיהר להודיע בתגובה להאשמות שהופנו אליו במהלך היום כי "שלטון החוק חקוק על דגלנו ואין צורך ללמד אותנו אותו משום מקום, וגם לא חברינו ממר`צ".

המשבר, שנראה כי במתכונתה הנוכחית של הממשלה לא יסתיים, נמצא בשיאו, ואיתו, גם ההצעות לפתרון. אחת מהן היא סבב תיקים בממשלה במסגרתו יעזוב יוסי שריד את משרד החינוך.
 
 
הצעה אחרת היא פרישתה של מר"צ מהממשלה והישארותה בקואליציה, ומתן סמכויות לנציגי ש"ס בכל הקשור לרשת החינוך של התנועה המצויה במשבר עמוק.

אלי ישי: "אנחנו כבר עשרה חודשים בדיבורים על דיבורים. כרגע, צריך לראות מעשים. ברגע שהנושא יסתדר אנחנו נהיה שותפים מלאים בקואליציה. לא נראה במושב הקיץ את מה שהיה במושב החורף, רק אם נקבל את מה שמגיע לנו".

במקביל, גדלה ההתנגדות בקואליציה לפינוי של כפרים הסמוכים לירושלים במסגרת הנסיגה הקרובה. המפד"ל ו"ישראל בעלייה" הודיעו כי יתנגדו לפינוי עד לפרישתם מהממשלה.

הדברים פורסמו בחדשות ערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by