בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מייקרוספט תכננה להשתמש במונופול כדי להזיק לפאלם" 

"מייקרוספט תכננה להשתמש במונופול כדי להזיק לפאלם"

 
 
חדשות  נענע

משרד המשפטים האמריקני טוען כי מייקרוסופט תכננה לשנות את תוכנות האופיס שלה כדי להקשות על מחשבים של פאלם לתקשר איתן, וזאת כדי לקדם את מחשב כף היד של מייקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים האמריקני טוען כי מייקרוסופט משתמשת בכוח מונופוליסטי כדי להזיק למתחריה בשוק ה-PDA (מחשבי כף יד), ובמיוחד לחברת פאלם, יצרנית הפאלם פיילוט.

טענות משרד המשפטים צורפו להמלצות הממשלה לפירוק תאגיד הענק, בתגובה להשקת ה-Pocket Pc, מחשב כף היד החדש של מייקרוסופט, בעזרתו היא מתכוונת להתחרות בפאלם הפופולרי.

עוד טען משרד המשפטים כי "ביל גייטס כתב אי-מייל בו הורה למייקרוסופט לשנות את התוכנות שהיא מייצרת כדי להזיק למתחריה" - יצרני מחשבי כף היד האחרים, בדומה לצורה בה נלחמה מייקרוסופט בנטסקייפ בשוק הדפדפנים. ההוראה יצאה, טוענים במשרד המשפטים, אחרי שגייטס ערך דיונים בעניין פלטפורמת הפאלם.

בחברת פאלם מקבלים את הטענות בהפתעה: "נלמד את העניין בפירוט, ומעבר לכך איננו יכולים להגיב כיוון שמדובר בדיון משפטי", אומרים שם בתגובה.

ואילו במייקרוסופט אומרים כי אותו אי-מייל שהוציא גייטס אינו מדבר על "להזיק" לפאלם, אלא על דרכים לשפר את מוצריה של מייקרוסופט כדי שיתעלו על אלה של מתחריה. "ההודעה מדברת על יכולת ההתחברות של המכשיר לתוכנות אופיס", אומר דובר מייקרוסופט בתגובה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by