בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: הנאסד"ק צפוי לעלות בפתיחה 

וול סטריט: הנאסד"ק צפוי לעלות בפתיחה

 
 
ביזנס פורטל

המסחר השבוע יפתח לאחר סוף שבוע בו יכלו המשקיעים לשקול את תגובתם להמלצת הממשל לפרק את מיקרוסופט. מספר אנליסטים מעריכים כי המניה תעלה היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שישי לאחר תום המסחר הגישו הממשל ו-17 מ-19 המדינות את המלצתם לפירוק מיקרוסופט לשתי חברות. היום יגיבו המשקיעים לצעד זה, אך אנליסטים רבים מעריכים כי המניה לא תרד היום. זאת מאחר והמלצת הממשל והשפעתה כבר מגולמת במחיר המניה שירד באופן חד בשבוע שעבר. במסחר מחוץ לבורסה עלתה מניית ענק התוכנה בכ-%2.5 ל-71.9דולר. מתחילת החודש איבדה המניה 36.5 דולר מערכה.

החוזים על הנאסד``ק 100 עלו ב-45 נקודות ל-3855 נקודות, רמה הגבוהה משווים הכלכלי ב-49 נקודות, מצב הצופה עליות במדד הנאסד``ק עם פתיחת המסחר. החוזים על ה-S&P עלו ב-1.3 נקודות ל-1461 נקודות, אך הם נסחרים בנקודה אחת מתחת לשווים הכלכלי, מצב הצופה פתיחת מסחר ללא שינוי במדד הדאו ג`ונס.

היום יתפרסם מדד מנהלי הרכש לחודש אפריל. התחזיות מעריכות כי הוא ירד ב-%0.3 ל-55.5 נקודות. בנוסף, יפורסו היום אחר הצהרים נתוני מכירות המכוניות והמשאיות בצפון אמריקה לחודש אפריל. התחזיות מעריכות כי המכירות בקצב שנתי עלו במעט ל-6.9 מיליון כלי רכב, לעומת קצב של 6.88 מיליון במארס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by