בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צינוביץ "לא מאשר ולא מכחיש" שהוא "השרוף" 

צינוביץ "לא מאשר ולא מכחיש" שהוא "השרוף"

 
 
חדשות  נענע

"אני מוכן רק לומר, שכל הרעש שיש עכשיו סביב הסיפור ומסביבי מאוד משעשע אותי", אמר הזמר בתגובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזמר חיים צינוביץ` סירב לאשר או להכחיש את עובדת התחזותו ל"זמר השרוף". "אני לא מאשר ולא מכחיש שאני `השרוף`. אני מוכן רק לומר, שכל הרעש שיש עכשיו סביב הסיפור ומסביבי מאוד משעשע אותי. בשלב זה אין לי כוונה להגיב", אמר צינוביץ` לעיתון "מעריב".

כזכור, באחרונה יצא לרדיו שיר חדש של זמר שכונה "השרוף". בראיונות בתקשורת, ביניהם במוסף "שבעה ימים" של ידיעות אחרונות, גולל הזמר סיפור חיים מזעזע: הוא טען שהפך לנכה ואז נכווה בכל חלקי גופו בשריפה, וכיום הוא יושב משותק ופניו מכוסות במסכה. אתמול התברר כי מדובר במתיחה, שמאחוריה עומד צינוביץ`. מיותר לציין כי גם בעקבות החשיפה הראשונה של הסיפור וגם בעקבות חשיפת המתיחה, זכה השיר להשמעות מרובות בכל תחנות הרדיו.

המפיק יפרח מתנה, שמפיץ את הדיסק של "השרוף", טען, שאין לו שום מידע כדי קבוע אם אכן מדובר בגימיק מסחרי שהצליח מעל המשוער: "שאין לי מושג מיהו. אני עובד עם `השרוף` רק חודשיים ובסך הכל מפיץ את הדיסק שלו. מעניין אותי רק הכשרון, שבלי ספק יש לו".

עוד נמסר כי העיתון "ידיעות אחרונות" שוקל להגיש תביעה נגד אמרגנו של צינוביץ`, בעקבות הטעיית העיתון. בתגובה הרשמית של העיתו נמסר כי "ידיעות אחרונות הוטעה על-ידי קבוצה של אמרגנים ואנשי יחסי ציבור. אנחנו מצטערים על כך והפקנו את הלקחים המתאימים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by