בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פיליפינים: ארבעה חטופים נהרגו, 15 חולצו בחיים 

פיליפינים: ארבעה חטופים נהרגו, 15 חולצו בחיים

 
 
חדשות נענע 

הצבא הפיליפיני הצליח במבצע כושל לשחרר מספר בני ערובה, התיירים הזרים ממשיכים להיות מוחזקים בשבי על אי אחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה בני ערובה פיליפיניים נהרגו היום (רביעי) בשעה שהצבא הפיליפיני ניסה לשחרר את השבויים המוחזקים על ידי מורדים מוסלמיים במחוז בסילן. החיילים צעקו לבני הערובה לשכב ואז פתחו באש. 15 בני ערובה חולצו בשלום.

הפריצה של הצבא הפיליפיני נערכה בעיצומו של יום עמוס בקרבות והפצצות בדרום הפיליפינים שהיה שיאה של המערכה שהתחילה בחודש מרץ והוחרפה לפני עשרה ימים עם חטיפת התיירים הזרים מאתר נופש במלזיה.בסופו של היום הסתיים בדיווח הקודר על הקורבנות ובניסיונות של גורמים רשמיים לברר מה בדיוק התרחש.

כומר מקומי בבסילן שראה את גופותיהם של ארבעת בני הערובה שנהרגו אמר כי הם נורו מתווך קצר ושתיים מהגופות הושחתו. הכומר הוסיף כי לא ברור מי ירה בבני הערובה.

חמישה בני ערובה נפצעו, אחד באורח קשה, הם פונו על ידי מסוק לבית חולים צבאי. עשרה בני ערובה חולצו ללא פגע. נראה כי מספר בני הערובה נלקחו על ידי המורדים שברחו.

בינתיים באי הסמוך ג`לו ממשיכים מורדים להחזיק ב-21 בני ערובה, שמתוכם עשרה תיירים זרים, שנחטפו לפני עשרה ימים מאתר נופש במלזיה. המורדים טענו אתמול (שלישי) כי שניים מבני הערובה מתו במהלך קרב עם חיילי הצבא הפיליפיני. הצבא הפיליפיני הכחיש וטען כי כל בני הערובה נותרו בחיים.

המורדים מארגון אל סייף המוסלמי הציעו היום לשחרר את כל בני הערובה אם הצבא הפיליפיני יפסיק לרדוף אחריהם.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by