בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החובבנים הבריטיים נאלצו לשחק נגד המקצוענים מרומניה 

החובבנים הבריטיים נאלצו לשחק נגד המקצוענים מרומניה

 
 
חדשות  נענע


בשל טעות תרגום, חשבו הרומנים שהקבוצה המגיעה אליהם היא הטובה בבריטניה. התוצאה - שחקני רוגבי בגילאי 40 פלוס במשחק פאתטי נגד מקצועני רומני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת רוגבי בריטית, בה חברים שחקנים חובבים בגילאי 40 ומעלה, מלקקת היום את פצעיה לאחר שבשל טעות תרגום בזמן סיורה ברומניה, היא נאלצה לשחק כנגד קבוצה מקצוענית עם שחקני עילית בשיא הכושר.

קבוצת הגלדיאטורים של דורצ`סטר שיחקה כנגד הקבוצה הטובה ברומניה, סטאווה בוקארשט, משחק בו נכחו אלפי אוהדים והוקרן בטלוויזיה .

עיתון הדיילי טלגרף הבריטי מדווח כי הקבוצה הבריטית הייתה משוכנעת כי בזמן הסיור הם עומדים לשחק מול מספר קבוצות של מבוגרים, ותיקי צבא, ואילו הרומנים היו משוכנעים כי הקבוצה המגיעה היא לא פחות מאשר הקבוצה המובילה בבריטניה. בהרכב הפותח שלהם, העלו הרומנים למגרש את הקפטן של הנבחרת הלאומית שלהם ועוד שמונה שחקנים בינלאומיים.

אחד השחקנים הבריטיים אמר כי "התחלנו לחשוש כשהמארחים שלנו שאלו אותנו אם אנחנו רוצים לעשות פגישת אימון בערב שלפני מהשחק, מה שלא ממש מתאים לסגנון שלנו. הם התחילו בחימום כמו מקצוענים אמיתיים ואנחנו רק עמדנו בצד ועישנו סיגריות, בידיעה שאנחנו בצרות אמיתיות".

המשחק הסתיים בתוצאה 61-17. לרומנים, אלה מה?


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by