בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צינוביץ' הוריד את המסיכה: 'הרגשתי שרוף' 

צינוביץ' הוריד את המסיכה: 'הרגשתי שרוף'

 
 
חדשות  נענע

בראיון ליאיר לפיד הסביר מדוע התחזה ל"זמר השרוף": "לא היה לי מה להפסיד. ידעתי שבתור חיים צינוביץ' לא אצליח להגיע לקהל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמר חיים צינוביץ` חשף היום (חמישי) באופן רשמי את התחזותו לזמר "השרוף", בראיון לתוכניתו של יאיר לפיד בערוץ 2. צינוביץ`, שהגיע לתוכנית לבוש כ"שרוף" ביצע את השיר "הבל החן ושקר היופי", ואז קם מכיסא הגלגלים והוריד את המסיכה מעל פניו. בראיון הסביר צינוביץ`, שנראה נרגש ביותר: "עשיתי את זה כי הרגשתי שרוף. שרוף מבחינת התעשייה, שרוף מבפנים".

כזכור, סיפורו של "הזמר השרוף" פורסם בהרחבה בכלי התקשורת בשבועות האחרונים, וביניהם גם בכתבת ענק ב"ידיעות אחרונות". מדובר היה בסיפורו של זמר נכה ומשותק ששיריו הם תקוותו היחידה לחיים ולשיקום. כמה ימים אחרי פרסו הכתבה נחשפה זהותו של צינוביץ` בתור השרוף, אך הדבר לא הפריע לשיר של "השרוף" להפוך ללהיט המושמע ללא הפסקה.
 

"הרגשתי מנותק בגלל השיטה"

בראיון ללפיד אמר צינוביץ`: "הרגשתי שאני מנותק מהקהל שלי בגלל `השיטה`, שמפרידה בין האמנים בארץ לקהל, ולא יכולתי לחיות ככה. זה היה אקט של התאבדות מבחינתי, לא היה לי מה להפסיד. לא משמיעים את השירים שלי ברדיו, והתקליטים הקודמים שלי יצאו מזמן מהמחזור. ידעתי שבתור חיים צינוביץ` אני לא אצליח להגיד מה שיש לי להגיד. אני מקווה שהקהל יאהב את השירים שלי גם בתור השירים שלי".

עוד הוסיף הזמר כי "לא רציתי לפגוע באף אחד, ואני מתנצל בפני כל מי שנפגעו מהעניין, כולל אנשים שלא ידעו על ה`הצגה` עד הרגע האחרון, כמו דידי הררי ויפרח מתנה (אמרגנו של `השרוף`). היה לי ברור שבשלב מסויים אני אחשף, כי רציתי שאנשים יידעו שהם שומעים אותי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by