בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בצפון מתחילים בשיפוצים והערכת נזקים 

בצפון מתחילים בשיפוצים והערכת נזקים

 
 
חדשות  נענע

במועצת קריית שמונה עדיין שוקלים להשבית את העיר במחאה על המצב הביטחוני. לילה שקט עבר על יישובי הצפון. תכנית הממשלה - סיוע של מילארד שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שקט היה הלילה ביישובי הצפון אולם ההערכות המיוחדת של צה"ל וגופי הביטחון נמשכת. מקול ישראל נמסר כי היום (ראשון) יעסקו בהערכת הנזקים ובדיונים על פיצוי התושבים. בצה"ל דחו את הצעה של פיקוד צפון להמשיך את הפצצות חיל האוויר לאחר ירי החיזבאללה ביום שישי. בצה"ל דחו את ההצעה כדי שלא להסלים את המצב. במסגרת הדיונים שנערכו בסוף השבוע עלתה גם ההצעה להקדים את היציאה מדרום לבנון.

בתוך כך שוקלים עדיין בקריית שמונה להשבית את העיר כמחאה על המצב הביטחוני הירוד בצפון המדינה. מועצת העיר קריית שמונה כונסה אמש לישיבה דחופה כדי לדון באפשרות של השבתת העיר. חברי מועצה רבים תומכים בהשבתה של העיר.

הבוקר אמור ראש העירייה, חיים ברביבאי, להיפגש עם ראש הממשלה אהוד ברק ורק אחרי כן תיפול ההכרעה, האם להשבית את העיר.

מגלי צה"ל נמסר כי תושבי העיר מביעים תסכול על המצב ועל התגובה המהוססת של ישראל, כהגדרתם. "נמאס לנו. אנחנו לא יכולים להמשיך כך. אנחנו מתמוטטים. תעשו לזה כבר סוף" אומרים התושבים.

היום צפוי לבקר באזור סגן שר הביטחון, אפריים סנה, ולהציג בפני ראשי יישובי הצפון את תכנית הממשלה לסיוע כלכלי חברתי בהיקף של למעלה ממיליארד שקלים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by