בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיירה ליאון: מאות חיילי או"ם מוחזקים כבני ערובה 

סיירה ליאון: מאות חיילי או"ם מוחזקים כבני ערובה

 
 
חדשות נענע 

מורדים בסיירה ליאון הצליחו ככל הנראה לקחת בשבי מאות חיילים נוספים מכוח השלום של האו"ם הפועל במדינה. באו"ם חוששים מהתלקחות נוספת באזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כ200- חיילים מכוח השלום של האו"ם השוהים במדינה האפריקנית במאמץ לשמור על היציבות באזור "נעלמו" בסוף השבוע והקשר עימם נותק. סוכנות הידיעות רויטרס מסרה כי ניתוק הקשר עם החיילים בא בעקבות התקפות המורדים שהצליחו לפני מספר ימים לשבות יחידה אחרת של 300 חיילי או"ם ושמוחזקים כבני ערובה בידי המורדים.

עוד נמסר כי בשלב זה לא ידוע מה עלה בגורלם של חיילי האו"ם אולם ההערכה היא שבשל "ערפל הקרב" השורר באזור, לא מן הנמנע כי הדיווח על היעלמות החיילים יתברר כלא אמין וכי המורדים מחזיקים בפועל כמות קטנה יותר של בני ערובה.

דיווחים המגיעים מאזור עיר הבירה, פריטאון, מספרים על התקדמות המורדים לכיוון העיר בניסיון נוסף לכבוש את עיר הבירה מידי הממשלה. לפני כארבעה חודשים ניסו המורדים להשתלט על העיר, ניסיון שנגמר באסון כשלמעלה מחמשת אלפים אזרחים נהרגו בקרבות.

האירועים האחרונים העלו מאוד את החשש לחייהם של בני הערובה כמו גם החשש מהתלקחות נוספת באזור ודיפלומטים רבים יחד עם בני משפחותיהם כבר החלו לעזוב את העיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by