בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנגליה: אדם נקנס משום שאכל קיט קט בשעה שנהג 

אנגליה: אדם נקנס משום שאכל קיט קט בשעה שנהג

 
 
חדשות נענע 

השוטר לא הצליח להוכיח כי הנהג עבר את המהירות המותרת והאשים אותו כי לא היה בשליטה מלאה על הרכב משום שנגס בחטיף השוקלד קיט קט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קשה להאמין, אבל באנגליה קנסה המשטרה אדם משום שאכל חטיף קיט קט בזמן שנהג. הסטודנט, קווין סטוריי, אמר לשוטרים כי הסיר רק יד אחת מההגה, למשך עשר שניות, על מנת לקחת חתיכה מהחטיף. אולם השוטרים שעצרו אותו לא השתכנעו, טענו כי לא היה בשליטה מלאה על הרכב וקנסו אותו ב-20 לירות שטרלינג.

"פרצתי בצחוק מפני שזה נראה כל כך קטנוני, אבל השוטר היה רציני מאוד, אם כי על פניו היה מרוח חיוך אווילי כל הזמן", סיפר קווין לכתב העיתון "מירור". "זה החטיף היקר ביותר שאכלתי מעולם", הוסיף קווין.

קווין, בן 33 ואב לשתי בנות, נדרש לשלם את הקנס תוך 28 יום, אך הוא מתכנן לדחות לרגע האחרון את התשלום. קווין מבקש גם לדעת מהי עמדתה של יצרנית קיט קט, נסטלה, בעניין.

קווין נהג עם אשתו וילדיו הקטנים ליד ווינצ`סטר, כאשר לפתע חש רעב, אשתו סאלי פתחה למענו את עטיפת החטיף והוא נגס בו בתאווה. מכונית משטרה עצרה אותו מייד לאחר שעבר שלט המורה על הגבלת מהירות של 50 מייל בשעה. "השוטר ביקש לתתלי קנס על כך שעברתי את המהירות המותרת אך הוא לא היה יכול להוכיח את זה", סיפר קווין. "ואז החליט השוטר כי הוא נותן לי קנס על כך שלא הייתי בשליטה מלאה על הרכב, סאלי צחקה, אבל כשהיא ראתה שהשוטר רציני היא כמעט בכתה", המשיך קווין בסיפור המעשה.

"לא האמנתי שזה קורה, ראיתי כבר הרבה נהגים שדיברו בטלפון הסלולרי בזמן הנהיגה ומעשנים תמיד מורידים את הידיים מההגה", אמר קווין ההמום. משטרת המפשייר אמרה תגובה כי "אנו לא עוצרים כל נהג שעבר על החוק, אך אם נראה שהנהג לא נמצא בשליטה מלאה על הרכב, הוא יכול לצפות לכך שהוא ייקנס". 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by