בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איגרת שר הביטחון למשפחות השכולות 

איגרת שר הביטחון למשפחות השכולות

 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה ושר הביטחון, אהוד ברק, שיגר איגרת למשפחות השכולות לקראת יום הזיכרון הכללי לחללי מערכות ישראל התשנ"ט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"משפחות יקרות, הורים, אלמנות, בנים ובנות, אחים ואחיות, שוב אנו ניצבים יחדיו ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, אל מול פניהם של יקירנו הניבטים אלינו מקירות הזיכרון וספרי ההנצחה. שוב אנו פוקדים היום את שורת הקברים המתארכת עד בלי סוף, מביטים במצבות האבן בלב שותת - עוד מסרבים להאמין ומאמנים להתנחם.
כי אין נחמה.

אכן כבד, אולי כבד מנשוא, הוא מחיר עצמאותנו והתעצמותנו במשך 52 שנותיה של מדינת ישראל. אנו זוכרים היום, כמו בכל ימות השנה, את הבנים והבנות אשר אינם איתנו עוד. זוכרים ומחזקים אתכם ברגעי הכאב והצער שהותירו האובדן והשכול בבני משפחותיכם - משפחותינו.

היום, כאשר יתכן ותקווה חדשה לביטחון ולשלום עומדת להתממש, אנו נושאים בלבנו את צוואתם של יקירכם אשר נפלו במערכה על בטחונה של ישראל, שלחמו בעוז על זכותנו ההיסטורית לחיות כעם חופשי, החי על אדמתו בביטחון ושלום.

אנו מחויבים לעשות כל מאמץ, לחפש כל דרך על-מנת לשים קץ לסכסוך האיבה והדמים, ולהחזיר את בנינו מלבנון ולהבטיח להם ולדורות הבאים חיים של בטחון ושלום, של התפתחות ויצירה.

משפחות יקרות,
כאשר נאלצנו לצאת להגנת העם והארץ לא היססנו. עתה לא נחסוך במאמצים להגיע לביטחון ושלום למען זיכרם של יקרנו, אשר לא זכו להגיע איתנו אל פיתחה של תקווה חדשה.

ה` עוז לעמו יתן, ה` יברך את עמו בשלום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by