בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון: אין לי מושג מה אני הולך לעשות אחרי הנשיאות 

קלינטון: אין לי מושג מה אני הולך לעשות אחרי הנשיאות

 
 
חדשות נענע 


נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, עדיין לא החליט מה בכוונתו לעשות אחרי תום תקופת נשיאותו השנייה אולם בשיחה עם עיתונאים הוא אומר שיש לו כמה רעיונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סיום כהונתו השנייה של קלינטון כנשיא ארה"ב כבר נראית באופק, אולם לאזרח מס` 1 של אמריקה אין עדיין ממש מושג מה הוא הולך לעשות אחרי שהוא יחזיר ציוד באפסנאות הבית הלבן. "אני עדיין עובד על המורשת שאני אשאיר אחרי כנשיא", אמר קלינטון לכתבים שהתלוו אליו בטיסתו הביתה לארקנסו.

יחד עם זאת, קלינטון מספר כי בכוונתו להתמקד על שני פרוייקטים הקרובים לליבו . קלינטון מתכוון להקים בליטל רוק, ארקנסו, ספריה נשיאותית על שמו כמו גם לשפץ את ביתו בן 110 השנים בניו-יורק, אליו כבר עברה הילרי קלינטון להתגורר לקראת התמודדותה למשרת סנטור מטעם מדינת ניו-יורק.

להערכת גורמים המקורבים לבית הלבן, יחליט קלינטון על צעדיו הבאים רק לאחר עזיבתו את התפקיד. יחד עם זאת רווחת ההערכה כי קלינטון יוכל להשתכר כסף רב בתור מרצה מבוקש או כתיבת ספר זיכרונות.

"אחליט על צעדי הבאים רק לאחר סיום תפקידי", אמר קלינטון, "ואני מתכוון לעבוד קשה עד היום האחרון במשרד". קלינטון העריך כי רוב זמנו לאחר הנשיאות יוקדש להקמת הספריה וגיוס 125 מיליון הדולרים הנדרשים להקמתה וכי הוא ישהה עם אשתו בביתם בניו-יורק רק בסופי שבוע.

עתה רק נותר לתהות האם הרמז הנשיאותי על שהות משותפת של בני הזוג קלינטון יחד רק בסופי שבוע היא האיתות הראשון על קרע ביחסיהם של בני הזוג בעקבות פרשת מוניקה לווינסקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by