בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוליטי-מדיני 
ח"כ זאב רוצה לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים: "זאת מדינה מופקרת" 

ח"כ זאב רוצה לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים: "זאת מדינה מופקרת"

 
פוליטי-מדיני |
 

במהלך דיונים על הצעת החוק להגבלת גיל המינימום לנישואים ל-18 שנים, התריס חבר הכנסת מש"ס וטען שאם ההצעה תעבור, יש להגביל גם את קיום יחסי המין מחוץ לנישואים ולאסור אותם בחוק. "אי אפשר לעשות איפה ואיפה. לתת למגזר אחד להתנהג בהפקרות ולהתנהג איך שהם רוצים, כל זמן שזה ללא הגבלה ולומר לחרדים שהם לא יכולים לחיות כדת משה וישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החוק שייכנס לכם בין הסדינים: חבר הכנסת ניסים זאב (ש"ס) מציע ליזום חקיקה שתאסור על קיום יחסי מין מחוץ לנישואים. את ההצעה העלה זאב במהלך דיון בוועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת שאישרה היום (שני) את הצעת החוק להגבלת גיל הנישואים המינימלי ל-18 שנים.

 
נסים זאב. "אי-אפשר לעשות איפה ואיפה"
 נסים זאב. "אי-אפשר לעשות איפה ואיפה" 
 צילום: רפי קוץ (ארכיון) 
 

במהלך הדיון הביעו חברי הכנסת מש"ס תרעומת על ההצעה - לפיה יועלה גיל המינימום לנישואים בישראל מ-17 ל-18 -  שאושרה לבסוף לקריאה שנייה ושלישית. חבר הכנסת זאב אף הגדיל לעשות וטען כי אם הכנסת ממשיכה בקידומה של הצעת החוק של חברי הכנסת זאבה גלאון (מרצ) ויריב לוין (הליכוד), יש גם להגביל את יחסי המין מחוץ לנישואים.

 

"אי-אפשר לעשות איפה ואיפה. לתת למגזר אחד להתנהג בהפקרות ולהתנהג איך שהם רוצים, כל זמן שזה ללא הגבלה ולומר לחרדים שהם לא יכולים לחיות כדת משה וישראל", טען ח"כ זאב בשיחה עם חדשות נענע10. "מצד אחד אתה לא נותן שום מגבלה של קיום יחסים, וכשנערה נכנסת להריון אתה נותן לה לעשות הפלה, אבל כשזוג רוצה להקים בית אתה אומר שאי-אפשר".

 
 

ח"כ זאב הוסיף וטען כי מקור הבעיה מתחיל באפשרות של נערות להפיל. "זאת מדינה מופקרת ביותר. אין מדינה שמאפשרת הפלה ללא הגבלה בכל זמן ובכל עת", הוא אמר. "מצד אחד אתה רואה שכל נושא ההפלות מופקר, ומצד שני שמדברים על הגבלת הנישואין רוצים להעלות את הגיל בגלל האחריות של בני הזוג שיוכלו להתפרנס. אני רואה בזה דברים שסותרים אחד את השני. רוב ההפלות, מדובר בצעירות בנות 16 ו-17, הבעיות המרכזיות הן באותן נערות ואותן צעירות שבסופו של דבר התעברו מחוץ למסגרת הנישואין".

 

למרות היצירתיות הרבה, גם חבר הכנסת מש"ס יודע שלא באמת ניתן לאכוף את החוק ש"יזם". "אי אפשר לאכוף בכל בית, אבל החוק, חשוב שייאמר", הוא טען. "כשהיה חוק, תהיה לזה משמעות ושיניים. זוגות, שהורים נותנים להם את החסות בתוך הבתים והם ילדים בני 16 ו-17 ההורים ידעו שהם עוברים על החוק".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by