בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פקודת הרמטכ"ל ליום הזיכרון 

פקודת הרמטכ"ל ליום הזיכרון

 
 
חדשות  נענע

"מתחייבים אנו כי נזכור לעד דמותם של הנופלים" כותב רב-אלוף שאול מופז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ``ל, רב-אלוף שאול מופז, מפרסם הבוקר (שלישי) פקודת יום מיוחדת ליום הזכרון לחללי מערכות ישראל.

"היום, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, מתייחדים כל אזרחי ישראל, ועימם חיילי צה``ל ומפקדיו, עם זכרם של הנופלים במאבק הארוך והעקוב מדם להגשמת עצמאותה, ולחיזוק בטחונה של מדינת ישראל", כותב ראש המטה הכללי.

" אנו זוכרים היום את לוחמי היבשה, הים והאוויר, בני כל העדות, האמונות והדתות, הוותיקים והעולים, אנשי המילואים והחיילים בשירות הסדיר- טובי בניה ובנותיה של מדינת ישראל החסרים בין שורותינו.

ב- 52 שנותיה של מדינת ישראל שלובים העצב והשמחה יחדיו. עצב על אובדן הבנים, אותם שלא זכו לראות את פרי מאבקם ואת התגשמות החלום לצד השמחה על בניין הארץ וקוממיות עם ישראל בארצו.

נזכור כולנו את הנופלים במערכה, בקרבות, בתאונות, באימונים ובפעולות האיבה והטרור. נחבק בחום את המשפחות את המשפחות השכולות, אנו שותפים לכאבן על אובדנן הכבד. מתחייבים אנו כי נזכור לעד את דמותם של הנופלים. נמשיך לחתור ללא לאות, לאיתור חללי המערכות, שמקום קבורתם לא נודע, ולהביאם לקבר ישראל.

המאבק על זכותנו לחיות בשלום ובבטחה במדינת ישראל טרם הסתיים. גם השנה איבדנו חברים לנשק, במעלה הדרך להבטחת השלום והביטחון בארצנו. נמשיך להילחם ללא לאות, להשגת השלום והביטחון על פי הציווי אותו הותירו לנו הנופלים.

חיילי צה``ל ומפקדיו, צה``ל מצדיע היום ומרכין את ראשו לזכר חלליו, ומושיט יד מנחמת למשפחות הכואבות. כולנו כאחד נושאים תפילה כי ייכון השלום במהרה בארצנו.", לשון הודעת הרמטכ``ל, רב-אלוף שאול מופז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by