בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל חוגגת 52 

ישראל חוגגת 52

 
 
חדשות נענע 

רבבות מטיילים גדשו את אתרי הנופש ברחבי הארץ. כבר משעות הבוקר נרשמת תפוסה מלאה באתרי נופש רבים. נשיא המדינה ערך קבלות פנים במשכנו בירושלים והצהיר : אלו קבלות הפנים האחרונות שלי כנשיא ביום העצמאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמדי שנה, גם ביום העצמאות ה- 52 של מדינת ישראל רבבות ישראלים יצאו לטיולים ולסיורים ברחבי הארץ . הגנים הלאומים, מוזיאונים רבים ובסיסי צה"ל ומשטרה היו פתוחים לקהל ללא תשלום. הקרן הקיימת לישראל אירגנה במקומות שונים סיורים בעקבות לוחמים.

נשיא המדינה, עזר וייצמן, ערך הבוקר במשכן נשיאי ישראל בירושלים קבלת פנים לראש הממשלה, הרמטכ"ל, ראש המוסד, אלופי צה"ל לדורותיהם ומשתתפים בקרבות העצמאות.

מגלי צה"ל נמסר כי הנשיא אמר כי קבלות הפנים אותן הוא עורך היום הן האחרונות שלו כנשיא בימי העצמאות. "יש לנו מה להתגאות בצבא, הוא טוב יותר ממה שהוא מצטייר בתקשורת" אמר הנשיא לקציני צה"ל.

הנשיא אירח גם כ- 130 חיילים וחיילות שנבחרו השנה כחיילים מצטיינים.

 
הערב בשעה שמונה החל בתיאטרון ירושלים טקס חלוקת פרסי ישראל. בין מקבלי הפרס השנה על מפעל חיים יהיו השרה לשעבר, שולמית אלוני, איש הציונות הדתית אריה קרול ושלישיית הגשש-החיוור.

שר החינוך יוסי שריד בירך את הזוכים אך הוסיף כי יש שני ליקויים ברשימת הזוכים: "העובדה שאין אף זוכה ערבי ומיעוט הנשים שזכו בפרס".

טקס חלוקת פרסי ישראל חותם את אירועי יום העצמאות ה-52.

 
 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by