בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שבב פגום בפנטיום 3 של אינטל: עלות התיקון מאות מיליוני דולרים 

שבב פגום בפנטיום 3 של אינטל: עלות התיקון מאות מיליוני דולרים

 
 
חדשות נענע 

חברת אינטל הודיעה כי חל פגם בייצור שבב מחשב אלקטרוני המותקן בלוח האם של המחשב. השבב הפגום גורם למחשב "להיתקע" או לאתחל את עצמו מחדש ואינטל הודיעה כי על מנת לפתור את הבעיה יש להחליף את לוח האם של המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל הודיעה כי היא מצאה תקלות במחשבים בהם מותקן מעבד מסוג פנטיום 3 ובו שבב מחשב הנקרא "מוקד תרגום הזיכרון" (Memory translator hub), ואשר מאפשר למחשב לנצל את הזיכרון הקיים בצורה מהירה יותר. השבב מתפקד בצורה פגומה בשל הפרעות פנימיות הגורמות לשיבוש האותות החשמליים בתוך המחשב והגורם ל"הפרעות רעש אלקטרוניות". התופעה גורמת למחשב להיתקע או לאתחל את עצמו מחדש. הודעת אינטל גרמה לצניחת מניית אינטל ביותר מ9- אחוזים.

הערכות זהירות של מומחי מחשב מדברות על כמיליון מחשבים שנמכרו עם השבב הפגום. אינטל הודיעה כי היא תחליף את כל לוחות האם הפגומים ולרוע מזלה של החברה, עלות ההחלפה אינה זולה. ההערכות הפסימיות כבר מדברות על עלות של מאות מיליוני דולרים כדי לתקן את כל המחשבים הפגומים. גורמים באינטל אמרו לעיתונאים כי עלות התיקון עלולה להיות "מהותית" לעתידה הכלכלי של החברה.

חברת אינטל מסרה עוד כי הבעיה לא פגעה במחשבים ששווקו לפני חודש נובמבר והיא מפנה רוכשים שרכשו מחשבים עם מעבד פנטיום 3 לאתר הבית של אינטל שם מבוצעת בדיקה האם במחשב מותקן השבב הבעייתי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by