בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג בחיזבאללה: נשמור על הנשק לאחר הנסיגה 

מנהיג בחיזבאללה: נשמור על הנשק לאחר הנסיגה

 
 
חדשות נענע 

השייח' פדאללה קורא לחיזבאללה לשמור על כלי הנשק שלו גם לאחר הנסיגה הישראלית, לדבריו אסור באף מקרה להכיר ולקיים קשרים עם ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"על החיזבאללה להמשיך ולשמור בידיהם את נשקם לאחר הנסיגה הישראלית מדרום לבנון", כך אמר היום (חמישי) אחד מהמנהיגים הרוחניים הבולטים של השיעים בלבנון. " אם ישראל תוציא לפועל את איומיה לפגוע קשות בלבנון לאחר הנסיגה, מי יהדוף את המתקפה מלבד החיזבאללה ?", הוסיף שייח` מוחמד פדאללה.

"לכן חייב החיזבאללה לשמור את כלי הנשק שלו עד שלבנון תגיע למצב בו לא תהיה מאויימת עוד על ידי האויב הישראלי", אמר פדאללה, שנחשב לאחד מהמנהיגים הרוחניים של ארגון החיזבאללה. פדאללה דחה על הסף אפשרות של עימות צבאי בין החיזבאללה לצבא לבנון לאחר נסיגת כוחות צה"ל. "החיזבאללה לא מעוניין להשתמש בכלי הנשק שלו באף עימות פנימי משום שהארגון לא מאמין בסכסוכים פנימיים". פדאללה חזר על עמדתו כי גם בעתיד אסור ללבנון לקיים קשרים כלשהם עם ישראל, "כפי שמוסלמים מתנזרים ממגע עם השטן ואלכוהול".

פדאללה, 65, שהוא אחד מהמבקרים הקיצוניים של ארצות הברית על תמיכתה בישראל, ניצל בחודש שעבר מניסיון התנקשות בחייו בשעה שנשא דרשה במסגד בדרום ביירות. סוכנות איי. פי מוסרת כי פדאללה שרד בעבר מספר ניסיונות התנקשות בחיו, ובהם גם מכונית תופת שהתפוצצה סמוך לביתו ב-1985 וגרמה למותם של 80 אנשים, ניסיון התנקשות שפדאללה טוען שמאחריו עומדת סוכנות הביון האמריקאית ה-C.I.A .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by