בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההסתדרות תכריז על סכסוך עבודה במשק ביום ראשון 

ההסתדרות תכריז על סכסוך עבודה במשק ביום ראשון

 
 
חדשות נענע 

כך החליטו ראשי ההסתדרות לאחר פגישה עם שר האוצר ואנשי משרדו. במהלך נאומו של שר האוצר בפגישה קם אחד מראשי הוועדים וקרא לעברו של שוחט: "שיישאר כאן אתנו ונתלה אותו". יו"ר ההסתדרות גינה את הדברים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום ראשון תכריז ההסתדרות על סכסוך עבודה כולל במשק, כך החליטה לפני זמן קצר וועדת התיאום והביצוע באירגון. ההחלטה התקבלה לאחר שהפגישה הבוקר בין שר האוצר לבין ראשי ההסתדרות הסתיימה ללא תוצאות. בפגישה ניסה שר האוצר לשכנע את ראשי ההסתדרות לתמוך ברפורמת המס על פי המלצות וועדת בן בסט.

לאחר סכסוך עבודה במשק ניתן בתוך 14 יום להשבית מגזרים שהשתתפו בסכסוך העבודה. פרץ אמר לפני קבלת ההחלטה כי "צעדים אלה יינקטו רק אם נידחק לפינה". פרץ אמר את הדברים בתום ישיבה סוערת בבניין ההסתדרות בתל אביב.

שוחט זכה לקבלת פנים עוינת הבוקר בבואו לבניין ההסתדרות, קבלת פנים שהייתה רק הפתיח לישיבה סוערת שהתנהלה בינו לבין ראשי הועדים בהסתדרות. דקות ספורות לאחר כניסתו של שוחט לחדר הישיבות החלה מהומה בין נציגי ועדי העובדים לנציגי האוצר שביקשו מהעיתונאים לצאת מן האולם. נציגי הועדים קמו ממקומם ולא אפשרו לעיתונאים לצאת.

זמן קצר לאחר שהחל שר האוצר לנאום קם אחד מראשי הוועדים וקרא לעברו: "שיישאר כאן איתנו ונתלה אותו". יושב ראש ההסתדרות, עמיר פרץ אמר כי הוא מגנה את הדברים ופוסל כל גילוי של אלימות מילולית ופיסית. פרץ הדגיש כי מדובר במאבק ארגוני מהותי ואין בו מקום לאלימות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by