בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה תומכת בצירוף צ'כיה לאיחוד האירופי 

גרמניה תומכת בצירוף צ'כיה לאיחוד האירופי

 
 
חדשות נענע 

תוכל להצטרף לאיחוד כבר ב- 2002, אולם ההערכות הן כי רק לקראת 2006 אכן תצורף. פולין, הונגריה, צ'כיה, אסטוניה, סלובניה וקפריסין עומדות להצטרף לאיחוד בשנים הקרובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קנאצלר גרמניה, גרהארד שרוודר, הודיע כי הוא תומך בצירופה של צ`כיה לאיחוד האירופי. לדבריו "סכסוכים הנובעים ממלחמת העולם השניה לא צריכים להוות מכשול".

שרוודר אמר את הדברים לאחר פגישה עם נשיא צ`כיה, ואסצלב האבל, בזמן שספקולנטים טוענים כי צירוף מדינות נוספות באירופה לאיחוד, ייערך זמן רב יותר מהמתוכנן.

יש לציין כי גרמניה, מעמודי התווך של האיחוד, לא הייתה מהתומכות הנלהבות לצירופה של צ`כיה לאיחוד, אולם עתה נראה כי דרכה של שרפובליקה הצ`כית תהיה קלה יותר.

שרוודר אמר כי 15 מדינות האיחוד עומדות להיות מוכנות לקבלת מדינות נוספות לקראת סוף שנת 2002. הוא ציין עוד כי מהמדינות המבקשות להצטרף לאיחוד מצפים לעמוד בקריטריונים הכלכליים הנדרשים.

סוכנות איי.פי מדווחת כי הלשכה הגרמנית לתעשייה ומסחר אומרת כי על פי הערכותיה פולין, המקווה להצטרף לאיחוד עד שנת 2003, תוכל לעמוד בתנאים הנדרשים רק לקראת 2005. למרות דבריו של שרוודר, צופה הלשכה כי צ`כיה תוכל להצטרף רק בשנת 2006, והונגריה תוכל להצטרף כבר ב- 2004.

פולין, הונגריה, צ`כיה, אסטוניה, סלובניה וקפריסין נמצאות בקבוצת המדינות בעלות הסיכויים הטובים ביותר להצטרף לאיחוד כבר בשנים הקרובות. בקבוצת המדינות הנדרשות לעבור עוד רפורמות נמצאות סךןבקיה, ליטואניה, לאטביה ומלטה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by