בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי האירווזיון: עכשיו באמת הולך להיות שמיייח 

אחרי האירווזיון: עכשיו באמת הולך להיות שמיייח

 
 
חדשות  נענע

ישראל זכתה בשבע נקודות, כשרק צרפת ובלגיה אחריה. הזוכה: דנמרק. למרות איומי רשות השידור, עלתה הלהקה לבמה והניפה את דגלי ישראל וסוריה. עכשיו רוצים ברשות השידור להחזיר את הקדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה וכעס הבוקר ברשות השידור בעקבות מה שמכנים שם ההופעה המבישה של להקת פינג-פונג אמש באירוויזיון.

להקת פינג פונג הגיעה למקום ה-22 בתחרות האירוויזיון שהתקיימה אתמול בסטוקהולם, עם סך כולל של שבע נקודות. דנמרק זכתה במקום הראשון בתחרות עם 195 נקודות, והיא תארח את התחרות בשנה הבאה. אחרי ישראל דורגו רק צרפת ובלגיה.

במהלך ביצוע השיר "שמייח", הניפו חברי פינג פונג את דגלי ישראל וסוריה, וזאת למרות התנגדותה הנחרצת של רשות השידור, הטוענת כי הדבר לא תואם מראש, ומאחר והתחרות הינה תרבותית ולא פוליטית, אין הדבר ראוי. רשות השידור הודיעה מראש כי במידה ותעלה הלהקה לבמה עם דגלי סוריה, היא לא תייצג את ישראל ותישא בכל הוצאות הנסיעה.


גיל סמסונוב, יו"ר הועד המנהל של רשות השידור, אומר הבוקר בראיון לגלי-צה"ל כי הופעת הלהקה אמש היתה מבזה ומבישה. ברשות השידור לא אהבו את ההתנהגות של הלהקה בסטוקהולם ובמיוחד לא את הנפנוף הנמרץ בדגלי ישראל וסוריה. סמסונוב אומר כי ברשות השידור לא החזירו את הלהקה לישראל רק מתוך חשש לפגוע בשם הטוב של ישראל באירופה.

"נתבע מחברי הלהקה את ההוצאות, הטיסות והמלונות כדי שיממנו בעצמם לפחות חלק ממסע יחסי הציבור שלהם, ואנחנו נסיק את המסקנות שלנו. בכוונתו לחזור למתכונת הישנה של הקדם אירוויזיון ולאחד אותו עם פסטיבל הזמר וכך הציבור יחזור לבחור את השירים בעצמו" דברי סמסונוב.

חברי פינג פונג, מצידם, טוענים כי הדבר היה ידוע מראש, והנפת הדגלים מוצגת כבר בקליפ של השיר, ששודר בכל המדינות המשתתפות בתחרות, ומי שלא שם לב במקרה, גם בערוץ הראשון של רשות השידור. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by