בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
אישום: רב ביצע מעשים מגונים בבנו ובתלמיד בר מצווה 

אישום: רב ביצע מעשים מגונים בבנו ובתלמיד בר מצווה

 
פלילים ומשפט |
 

על פי האישום, הרב תקף מינית את בנו במשך ארבע שנים, מאז שהיה בן 12, לפעמים כשאחיו הקטנים ישנו במיטות הסמוכות. את מעשיו הסביר האב כ"דברים של קבלה". בפרקליטות טוענים כי במקרה אחר ביצע הרב מעשה מגונה בתלמיד שהגיע אליו כדי ללמוד לטקס העלייה לתורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר (ראשון) כתב אישום נגד רב בגין ביצוע מעשים מגונים בנער אותו לימד לבר המצווה וכן בביצוע מעשים מגונים בבנו הקטין במשך ארבע שנים. מכתב האישום עולה, כי הרב נהג לתקוף מינית בהזדמנויות רבות את בנו, מאז שהיה תלמיד בכיתה ו'.

 

מהאישום עולה, כי הרב נהג להיכנס בלילות לחדרו של בנו בעת שזה ישן, לעיתים גם במקרים בהם ישנו במקום אחיו הקטנים, ולבצע בו מעשים מגונים. בחלק מהמקרים הנער עשה את עצמו ישן כדי שאביו יחדל ממעשיו, ובחלק אחר צעק על הנאשם וביקש ממנו להפסיק.

 

 
הרב הודה במיוחס לו אך טען כי ביצע את המעשים המגונים בבנו במשך שנתיים ולא במשך ארבע שנים
 הרב הודה במיוחס לו אך טען כי ביצע את המעשים המגונים בבנו במשך שנתיים ולא במשך ארבע שנים   צילום: GettyImages/אימג'בנק 
 
 

אולם, חרף בקשותיו של בנו, המשיך הרב לבצע בו את המעשים ואף אמר לו כי מדובר ב"דברים של קבלה", הקשורים בחובות של אבא לבן שלו, וכי הוא עושה את זה לטובתו כדי לעזור לו בשמירת הברית. הנער המשיך להתחנן כי האב יפסיק ואמר לו כי גם אם הדבר הוא לטובתו, הוא מבקש ממנו כי יחדול ממעשיו, אך גם תחינות אלו לו גרמו לרב להפסיק.

 

"כתוצאה ממעשי הנאשם כמתואר דלעיל, סבל המתלונן מ'טיקים' מוטוריים קשים בגופו ובפניו ומהפרעות בשינה ואף נזקק לטיפול פסיכולוגי", נכתב בכתב האישום, שמתבסס בין היתר גם על הודאתו של הרב במיוחס לו. עם זאת, הוא טוען כי ביצע את המעשים על פני תקופה שארכה שנתיים, ולא ארבע שנים כפי שטוענים בפרקליטות. כמו כן, אחד מאחיו של הנער אימת חלק מהמעשים וכך עשתה גם האם.

 

בנוסף למעשים המגונים שביצע הרב בבנו, הוא מואשם כי תקף מינית גם נער אחר שהגיע אליו על מנת שזה ילמד אותו לטקס בר המצווה. על פי האישום, הרב שאל את התלמיד שאלות אינטימיות שנוגעות להתפתחות המינית שלו והצליח לגרום לנער להתפשט בפניו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by