בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחלוקת ב'ישראל אחת' סביב פתרון המשבר הקואליציוני 

מחלוקת ב'ישראל אחת' סביב פתרון המשבר הקואליציוני

 
 
חדשות נענע 

רמון ובן-אליעזר ינסו לשכנע את ברק להעביר את הכספים לש"ס גם במחיר פרישת מרצ מהממשלה. ברק מסרב להעביר את הכספים לרשת החינוך החרדית לפני שיקבל את התחייבות ש"ס לתמיכה בתהליך המדיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחלוקת ב`ישראל אחת` סביב דרך הפתרון של המשבר הקואליציוני. השרים בן-אליעזר ורמון ינסו לשכנע את ברק להביא לאישור הממשלה את העברת הכספים לש"ס עוד לפני שזו מודיעה על אופן הצבעתה בנושאים המדיניים. רמון ובן אליעזר מאמינים כי בסופו של דבר ניתן יהיה לפתור את המשבר הקואליציוני ולשמור על ש"ס ומרצ בממשלה. יו"ר הקואליציה אופיר פינס אמר אמש כי לדעתו המשבר ייפתר עד יום שני.

ואילו ברק מתעקש לא ילהעביר את הכספים לש"ס לפני שיקבל התחייבות לתמיכתה בתהליכים המדיניים.

רן כהן ממרצ אמר הבוקר בראיון לגלי-צה"ל כי ש"ס כלל לא מתעניינת בתהליכים מדיניים וכי כל מה שמעניין אותה זה רק `ספסרות וכסף`. יו"ר הכנסת אברהם בורג אמר כי הוא סבור שלמרות הכל ניתן יהיה לפתור בקרוב את המשבר.

אמש נפגש ראש הממשלה עם חברי סיעת "ישראל אחת" ושמע את המלצותיהם, ובהן קריאות להעביר את הכספים ולסיים את המשבר הקואליציוני, אפילו במחיר פרישת מרצ מהממשלה.

והרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של ש"ס, שוב התקיף בחריפות בדרשתו השבועית את יו"ר מרצ יוסי שריד. הרב עובדיה כינה את שר החינוך "רשע, עוכר ישראל, ארור". הרב אמור להחקר בקרוב על דברים דומים שאמר בדרשתו לפני כשבועיים. שלשום נועד מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, עם רבנים מהציונות הדתית: הרב שפירא, הרב אליהו ועם כמה מרבני היהדות החרדית האשכנזית. הרבנים ניסו לשכנע את יוסף שלא לתמוך במהלך המדיני של ברק למסירת אבו-דיס לרשות הפלסטינית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by