בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תושבי הכפר מנדא: 'להדיח את ניצב רון' 

תושבי הכפר מנדא: 'להדיח את ניצב רון'

 
 
חדשות נענע 

כאלף מפגינים מהכפר מנדא קראו לשר לביחטון פנים לפטר מייד את רון בעקבות מה שכינו 'ניסון לרצח'. במשטרה לא פוסלים את האפשרות שרון ביצע ירי לא חוקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כ1000 מפגינים השתתפו אמש בהפגנת מחאה בכפר מנדא בעקבות תקרית הירי בה נפגע אחמד עבד אל-חמיד, תושב הכפר בן עשרים, ביום חמישי בבוקר.

הצעיר נורה ע"י ניצב אליק רון מפקד מחוז הצפון, לאחר שביצע עבירות תנועה שונות וסירב לקריאות ניידת המשטרה לעצור. בין הצעיר וניצב רון התפתח מרדף לאורך 24 קילומטרים שבסופו ירה רון לעבר הרכב ואל-חמיד שנפצע קל בכתפו.

בראש ההפגנה אמש צעדו ראש המועצה המקומית, מוחמד זיידאן וכן כמה חברי כנסת ערבים שהניפו שלטים שקוראים לפטר באופן מיידי את ניצב רון. ערביי הכפר טוענים רון יכול היה לירות לעבר גלגלי הרכב וכי ירה לעבר הנהג רק משום שזיהה כי הוא ערבי. התושבים כינו את הירי הזה כ`נסיון לרצח`.

בתגובה מתארגת הפגנת תמיכה של יהודים וערבים בניצב אליק רון. תומכיו טוענים כי רון הוא אדם ישר והגון והא ירה לעבר הרכב כדי להגן על נוסעים אחרים על הכביש. בחקירתו ביום חמישי, טען רון כי לא ידע שברכב נהג ערבי.

במחלקה לחקירות שוטרים עדיין לא גיבשו את מסקנות החקירה וכרגע לא פוסלים שם את האפשרות כי רון ביצע ירי שלא כדין כאשר ירה במהלך המרדף לעבר נהג הרכב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by