בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה בחברות הכבלים: הסדר איי.סי.פי יפוג מחר 

מבוכה בחברות הכבלים: הסדר איי.סי.פי יפוג מחר

 
 
חדשות נענע 

כך קבע בית הדין להגבלים עסקיים בסוף השבוע. ההסדר אפשר לחברות הכבלים להפיק ולשדר במשותף את ערוציהן. חברות הכבלים ערכו אמש התייעצויות לקראת המצב החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית הדין להגבלים עסקיים קבע בסוף השבוע כי מחר, שני, יסתיים הסדר איי.סי.פי המאפשר לחברות הכבלים להפיק ולשדר במשותף את ערוצים 3,4,5,6 ו8. משמעות החלטת בית הדין בפועל היא שחברות הכבלים לא יוכלו לשדר את הערוצים במתכונתם הנוכחית.

השופט יונתן עדיאל מתח ביקורת חריפה על חברות הכבלים ואמר כי "חברות הכבלים מנסות לאחוז בחבל משני קצותיו" וכי הן לא יוכלו להכתיב את התנאים לאישור המשך הסדר איי.סי.פי. הקביעה של בית הדין מבטלת את ההסדר המומלץ ע"י מועצת הכבלים לפיו הסדר איי.סי.פי יוארך בשנתיים אם יסכימו חברות הכבלים למכור את הערוצים המשותפים לחברת שידורי הלווין `ייס`. השופט אמר כי עמדת חברות הכבלים פוגעת בסיכויי חברת הלווין להצליח לחדור לשוק הישראלי.

מנהלי חברות הכבלים נמצאים כעת בפני בעיה מורכבת ואמש הם התכנסו להתייעצות כדי לבחון את המשמעויות הנגזרות מההחלטה. החברות מבינות כי בעקבות ההחלטה לא יוכלו להמשיך את השידורים במתכונתם הנוכחית וייתכן ויש לשקול שוב את דרישתן להתאחד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by