בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: קרוב למחצית מהאזרחים מחזיקים נשק 

ארה"ב: קרוב למחצית מהאזרחים מחזיקים נשק

 
 
חדשות נענע 


כך עולה מתוצאות מדגם שנערך לאחרונה בארצות הברית. עוד מתברר כי אחד מתוך ארבעה אמריקאים מרגיש שהוא נמצא בסכנה לפגיעה מנשק ע"י אזרח אחר. בארה" חוששים מההתדרדרות במצב בשנים האחרונות אבל לא ממש מופתעים מתוצאות המדגם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר שנערך בארצות הברית מראה כי קרוב לאדם אחד מתוך ארבעה אוים בנשק ע"י אדם אחר וכי אדם אחד מתוך עשרה טוען שירו לעברו בנשק. ממצאי המדגם מראים עוד כי כמעט מחצית מהאמריקנים, כ45% מדווחים כי הם מחזיקים כלי נשק בביתם.

דובר וירג`יניה התבטא נגד אלימות באקדחים ואמר כי הוא נחרד ממספר האנשים שרוכשים נשק. "ככל שיש יותר נשקים כך נטייתנו לסיטואציה אלימה תגבר". מיכאל ראו מהקבוצה נגד נשק "אני חושב שזה ברור שהציבור האמריקאי נמצא בסכנה גדולה".

דובר איגוד הנשק הלאומי (אנ.אר.אי) התמקד בעובדה ש45 אחוזים מהאוכלוסיה מחזיקים בביתם נשק אמר: "אני חושב שזה מראה שכשיוצאים מוושינגטון, ניו-יורק ולוס אנג`לס, אזרחים המחזיקים נשק למטרות שונות הם מיינסטרים". "סיקורי התקשורת את האירועים באמריקה בשנים האחרונות מגבירים גם הם את חששם של התושבים" הדובר הוסיף כי "מבלי לראות את שאלות המדגם אינני יכול להתייחס לממצאיו".

אבל קהליד פיטס שמוביל את החקיקה להפסקת אלימות באמצעות נשק, לא נמנע מהתייחסות למדגם ואמר כי הוא מוטרד במיוחד מכך שהוא יודע שחלק גדול מהנשקים באמריקה מוחזקים בבתים שיש בהם ילדים ובמקומות לא נעולים. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by