בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב הקיץ של הכנסת ייפתח היום 

מושב הקיץ של הכנסת ייפתח היום

 
 
חדשות נענע 

משברים רבים מאיימים על יציבות הממשלה. "תוהו ובוהו פרלמנטרי" צופה יושב ראש הכנסת אברהם בורג.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פתיחת מושב הקיץ של הכנסת היום, מסמנת את המשכם של המשברים הקשים הניצבים בפני ממשלת ברק. לקואליציה צפויים מבחני הצבעה קשים, הראשון שבהם צפוי עוד היום. בשעות הבוקר יביא ברק לאישור הממשלה את מסירת אבו דיס לפלסטינים. בשעות אחר הצהריים הוא יביא את ההצעה לאישור הכנסת.

השר אלי ישי, יושב ראש ש"ס, נועד אמש (ראשון) עם הרב עובדיה יוסף בביתו. השניים דנו בעמדת ש"ס בנושא מסירת אבו דיס, על רקע משבר רשת החינוך "מעיין החינוך התורני". בראיון לקול ישראל הדגיש ישי כי אין קשר בין עמדת ש"ס בנושא אבו דיס לבין המשבר ברשת החינוך שלה, "אבל יש בהחלט קשר בין המשבר ברשת החינוך לבין יחסה של ש"ס לקואליציה". השר רן כהן הגיב: "הוא עשה קשר ישיר בין האתנן הפוליטי לבין התמורה שתתקבל בגינו". בש"ס אמרו אמש כי המפלגה תצביע נגד מסירת אבו דיס.

דבריו של אלי ישי הולידו ביקורת חריפה בקרב בכירי ישראל אחת ומרצ. הם דוחקים בראש הממשלה לזנוח את הקואליציה הרחבה והלא מתפקדת שלו. במקומה הם מציעים לו להקים קואליציה צרה, בלי ש"ס ובלי הליכוד. מלשכתו של ברק נמסר , כי בשל ההכרעות המדיניות הכבדות שבפתח יש לעשות כל מאמץ להשאיר את הקואליציה הנוכחית במתכונתה הקיימת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by